Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik még olyan lány, aki...

Létezik még olyan lány, aki nem farmernadrágot hord? Vagy esélyem sincs, hogy egy ilyen lánnyal megismerkedhessek?

Figyelt kérdés

Akérmerre járok az utcán mindenhol csak farmeros-edzőcipős lányt látok. Esetleg akinek a felsője kicsit nőiesebb, az is alulra farmert vesz általában. :(

Engem (főleg lelki szinten) a nőies, romantikus lányok vonzanak, de számomra fontos az ehhez passzoló külső is, mivel azt látom meg először. Nyilván mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit visel, nem akarok senkit megváltoztatni. Az már úgysem lenne ugyanaz, mert a nőiesség akkor szép csak, ha belülről jön. :) 23/f



2015. ápr. 16. 11:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
77%
Miért, mit kéne? éjjel-nappal szoknyában illegetniük magukat csak azért, mert neked az tetszik? A farmer kényelmes, elegáns is lehet, sportos is stb.
2015. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
82%
Nehogy már azért ne öltözzenek kényelmesen, mert neked az tetszik..
2015. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Szerintem elég bőven kifejtettem, hogy senkit nem akarok megváltoztatni, tőlem bárki nyugodtan hordhat azt AMIT AKAR. Ha nem belülről jön ez a dolog, akkor úgysincs értelme.
2015. ápr. 16. 12:03
 4/45 A kérdező kommentje:
Az első 2 válaszoló bebizonyította magáról, hogy köze sincs a nőies személyiséghez. Az ilyen lányok jobb is, ha inkább farmert hordanak, mert az passzol hozzájuk.
2015. ápr. 16. 12:06
 5/45 anonim ***** válasza:
84%
Még jó, hogy nincs nőies személyiségem, férfiként meg is lepődnék rajta. Tipikus önző gyerek vagy te, nem kell neked csaj.
2015. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
89%
Ja. Olyan helyen dolgozom, ahol az egyenruha része az élére vasalt szövetnadrág. Az nem farmer végülis...
2015. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván létezik, de kis számban.


Nem véletlenül, a lányoknak is fontos a kényelem, és hidd el, nehéz egész nap munkahelyen meg mindenütt helytállnunk habos-babos fidres-fodros romantikus ruhácskákban. Annak is van helye, ideje, nyáresti randik stb.


Meg mit jelent nálad a romantikus meg a nőies?


Nekem pl. van farmerem, van sima vászon szerű anyagból nadrágom, hordok leggingset nagy ritkán hosszított ruha jellegű fölsőkkel.

És persze van egyberuhám is, ha alkalmas az idő, nem bringával megyek munkába, nem kell terepre mennem (érdekes is lenne...) vagy van valami alkalom, akkor felveszem.


Nem lebeszélni akarlak amúgy, de a romantikus lelkű lányok is bőven hordanak mindenféle gatyát...

2015. ápr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
75%
Én szoknyákat, rövidnadrágokat, ruhákat szoktam hordani, mert olyan a stílusom, de az iskolámba valamikor muszáj farmert felvennem, mert a hosszú nadrág kötelező a gyakorlatokra, meg amikor mentem melózni 12 órázni egy gyárba, akkor se vágtam magam puccba. De mindenki azt vesz fel, amit akar, csak legyen higiénikus.
2015. ápr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
72%
Utálom a farmert, inkább szoknyákat hordok vagy akármi mást. Nőies vagyok, romantikus is. De ha olyan pasival találkoznék mint te, azt messze elkerülném. Az hogy külső alapján válogatod/ítéled meg a csajokat elég gáz. A külsőnek nem sok köze van ahhoz hogy ki milyen ember... márpedig az számít, nem a ruha.
2015. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
10%

1. NŐT keress,ne lányt,egy nőnek általában már van stílusa egy lánykának...

2. Látva a sokk cicanadrágos lánykát én már egy elegánsabb farmert is tudok értékelni.

3. Ez Maghdzsar orszhagh,itt nem alakul ki megfelelő ízlés a gyermekben,mert a szülőnek sincs.


33/F

2015. ápr. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!