Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki, ha tetszik...

Szerintetek ciki, ha tetszik amikor bámulnak?

Figyelt kérdés

A barátomtól kaptam egy ehhez nagyon hasonló bikinit. Nagyon szerette volna, ha felveszem olyan helyen ahol senki, vagy nagyon kevesen vannak. Egyszer kipróbáltam, de a közelben lévő fiatal pár egyfolytában bámult. Azt nem tudom, hogy baj volt-e felvennem, mert tetszett, ahogyan méregettek és a barátomnak i bejött ez. Miért tetszik az neki, ha így megnéznek?


[link]



2015. ápr. 19. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Exhibicionista vagy, neked azért tetszik.

A barátodnak meg azért tetszik az, hogy téged megnéznek, mert mutogatni akarja, hogy milyen bevállalós barátnője van. Vagyis ő téged mutogat, mint valami ékszert.

2015. ápr. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Mondtam is neki,hogy kicsit merész ez a bikini...
2015. ápr. 19. 14:38
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
nagyon szép bikini,hol vetted,van más színben is?
2015. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kaptam,nem tudom hol lett véve.
2015. ápr. 19. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki, ha nem zavar.

Engem inkább zavarna ha a barátnőm néznék ilyenben:)

2015. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Miért vagy benne ennyire biztos, hogy azért nézték, mert tetszett nekik? Szerintem inkább azért bámultak, mert ízléstelen... De ha neked ehhez van gyomrod, viseld egészséggel! :))
2015. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

az a bajom vele h ennyi erővel lehetne meztelen is akár, viszont a sok madzag meg nem annyira esztétikus nekem. a bugyi része nem rossz, de a "melltartó", ezerszer jó lenne ha ilyen lenne ha már úgyis csak a bimbót fedi

[link]


egyébként meg van egy csomó ember aki exhibicionista és beindítja ha megbámulják... nekem is volt ilyesmi csajom :D én mondjuk nem jól tűröm, ha a csajomat bámulják, sajnos.

2015. ápr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
97%

ez a kérdés kamu, normális ember nem vesz fel ilyen bikinit.

ha mégis, akkor azért néztek idegen emberek, mert kb. nem hittek a szemüknek, hogy léteznek ennyire ízléstelen, feltűnősködő, exhibicionista őrültek.

2015. ápr. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#3-nak:


Itt kaphatóak hasonlóak, sőt még extrábbak is. :)


[link]

2015. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
köszi :)
2015. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!