Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 150 000-ért milyen óramárkát...

150 000-ért milyen óramárkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Ballagóra a szüleimtől egy karórát kértem és azt mondták, hogy ennyiért választhatok. Nem vagyok túlságosan otthon a karórák világában, szóval várom a tippeket. Inkább elegánsat szeretnék, fém szíjjal.


18/F


2015. ápr. 19. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ennyiért már értelmesebb dolgot is kérhetnél. Egy óra sem ér ennyit.

De ha mindenképp az kell akkor válogass... neked kell eldönteni mi tetszik. [link]

2015. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Borosta2 válasza:
nekem egy 30e ft os vostok órám van, olyan mindent kibír,de mégis elegáns fémszíjas. Egy drágább kategória (mondjuk mo-n ritkaság is tehát egyedi is) poljot, de nem az international hanem az eredeti orosz itt az ár 50-200 ezerig változhat vannak bőr és fémszíjasak is csak találj mondjuk ebayen vagy más oldalakon mert nálunk szinte lehetetlen rendelni.
2015. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a Doxa órákban nem csalódnál!
2015. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Steinhart: [link]

https://www.youtube.com/results?search_query=steinhart+watch


Valóban kiváló,profi órák!

2015. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3.-nak.


A mai DOXA kínai alkatrészekből,svájcban szeret,túlárazott vacak!


Nem érdemes megvenni!

2015. ápr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked ez a véleményed, nekem más. Párom óragyűjtő, ebben az árkategóriában a Doxa nagyon jó választás!
2015. ápr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó én meg órás vagyok!


A mai Doxa egy hazánkban élő,svájci állampolgárságú,arab fazon által megvásárolt márkanév,az Edox,Cornavin,stb. márkákkal együtt!


Olvasgasson a párod: [link]

2015. ápr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem kértem ki a véleményét! :)

Két Doxája van, az egyiket én vettem neki, 450ezer volt, 4 éves, és tökéletesen működik. Ez az egyik legolcsóbb darabja! ;)

2015. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Indexes fórumról pedig nem informálódom!
2015. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És azt is látom, hogy azért írsz ide, hogy a saját óráidat eladd. Gondolom a fentebbi link a te boltod! Doxa órákat jogtalanul lejáratni, sajátot reklámozni nem szép dolog ám! :) A Doxa nagyon is jó órákat készít! Bár én Omega-párti vagyok, de a kérdező által meghatározott árkategóriába az sajnos nem fér bele, így ezért nem is ajánlottam neki!!
2015. ápr. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!