Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok fehér csipkés...

Hol találok fehér csipkés ruhát Budapesten? (Kép! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szerdáig kéne nekem egy fehér,csipkés borítású ujjatlan, vagy rövidujjú, de nem pántnélküli ruha, kb olyan hosszúsággal mint a képen: [link]

(a borításnak nem kell ilyennek lennie csak valami csipkeszerű :) )

max 8 ezer forintig, Budapesten, lehetőleg bevásárlóközpontok (WestEnd, Aréna, Árkád, stb.) környékén, de minden javaslatot szívesen várok, légyszi küldjetek linkeket!!:) Köszi előre is a segítséget:)



2015. ápr. 26. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
H&M-ben van több hasonló is. Webshopot nézd meg, megtalálod. több színben is van.
2015. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a köki terminál HÁDA üzletében vagy 20 ilyen ruha van - tudom, mert szoktam próbálgatni ezeket én is, de rájövök, hogy egyik se áll nekem jól :)

ott az ilyen ruhák 2500 Ft-ért vannak elvétve 3000 Ft vagy a különlegesek 4000 Ft - de ez a maximum ár (és 80%-uk nem használt, hanem az angol tesco, debenhams, marksandspencer... stb. "kidobott" csomagban odaadott fogasról bevett, címkés holmija)

amiért esetleg ott van a hádában "ilyen olcsón" az azért van, mert vagy van valami szabás hibája - alig észrevehető, vagy mondjuk megtaposták a boltban, és van rajta kosz, ami amúgy mosható, csak ugye így nem veszi meg senki

illetve többnyire 40/42 (uk.10-12-14) és 44/46 (uk. 12-14-16) méretben vannak sajnos (az uk.6-8-10 = 36,38-as méretűeket nehéz megcsípni, de nem lehetettlen)

2015. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) H&M-be majd benézek, bár így a webshopon nnyira egyik sem tetszett de hátha majd élőben:D másodiknak: 36os a méretem:/ de azért megpróbálnám, mondjuk a Nyugatitól milyen messze van a Köki? Még sosem voltam:/ Azért még várok válaszokat!:))
2015. ápr. 26. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:

C&A tele van velük. A külföldi online shopból tudom neked mutatni:

[link]

2015. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly vettem Reserved-ben ilyet. Most nem tudom, hogy van-e még, de szétnézhetsz ott is, egy próbát megér.
2015. ápr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!