Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb stílus, melyik...

Melyik a jobb stílus, melyik tetszik nektek lányok?

Figyelt kérdés

A: legdrágább ruhák, armani nadrág, ing, hugo boss öltöny, gucci cipő, elegánsan egy 50 000 forintos kar órával


vagy B: átlagos áru ruhák, de nagyon drága, több miliós karóra


2015. ápr. 28. 07:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

10. Ebben mi az ízléstelen? Ing + Rolex Submariner (1,5M).


[link]


[link]

2015. ápr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11., ennek mi köze a kérdéshez?
2015. ápr. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12.-nek. A 10. írta,hogy mind 2 ízléstelen,csak próbálom megérteni,hogy miért?
2015. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
46%

igen,én voltam a 10 is.

az A verzió azért, mert válogatás nélkül összedobált cuccok, az armani&gucci teljesen más ízlésvilág, mint a hugo boss.

a B verzió pedig azért, mert egy több milliós (!) karórához fel KELL öltözni. bár tény,hogy nem tudjuk, a kérdezőnek mi az "átlagos ár", de nekem pl. a Zara szintet jelenti.

2015. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyik sem. felvágósnak gondolom, meg eléggé eltér az én ízlésemtől. valahogy nem is tudom megérteni, hogy hogyan tud az ember (még ha van is miből) ilyesmi tárgyakra ennyi pénzt költeni..
2015. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ismerik egy ilyen 30-as férfit, lazán elegáns a stílusa de minden cucca márkás. Nem az öltönyös és a farmer és tornacipős fazon valahol a kettő átemenete.Armani,D&G,Burberry,Gucci minden ruhája.. neki is van egy nagy feltünő barna órája, minőséginek tűník de nem milliós fajta. Szerintem az A verzió is lehet jó ha ilyen mint amit körülírtam. Egy normális és szép órával lehet jól kinézni. A B is elfogadható de szerintem az A verzió a feltünőbb.

25N

2015. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

mennyi sznooooob :D


nekem teljesen mindegy, a lényeg, hogy alkalomhoz illően öltözzön, túrázni ne armani gatyákban járkáljon :D


óráról meg úgy sem tudom megállapítani, hogy 20 000es vagy milliós darab.. a lényeg, hogy ne azért felvágásból hordja.

2015. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyet értek. Magasról lesz*rom, mennyibe kerülnek a ruhái, és milyen márkásak, a lényeg, hogy illjen az alkalomhoz, jól álljon neki, és a legfontosabb, ami mind ezek előtt áll nézzen ki jól maga az illető! És a legfőbb: legyen jó a személyisége. Kit érdekel a ruha??


Amúgy te A, B -->lehetőséget<-- írtál. Ezeket nem nevezném stílusnak. A stílus nem ezt jelenti.

2015. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

hát az A elég fura, mert ha már tudott venni túlárazott luxusmárkát, akkor feltételezem, hogy ezeket, mint státuszszimbólumokat viseli. akkor már az órájának is ehhez kellene igazodni, mert az főleg státuszszimbólum. de nekem is meg kell jegyeznem, armai, boss, gucci nem igazán illik össze stílusban.

a B sem túl szerencsés, mert ebben az esetben az órát felvágásnak találnám.

de 10-es belinkelt egy képet ewan mcgregorról

[link]

ez pl. teljesen oké. a farmerdzseki mondjuk levis (találomra mondom), az kb. 30-40 ezer, az órája meg drágább. de ez így jól néz ki. még becsülhető is kicsit, hogy attól, hogy az órája minőségi, nem küszködik azon, hogy kínosan drága legyen minden rajta. ennek így van stílusa.

2015. ápr. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egyik sem tetszik, illetve nem ez a mérvadó. Alkalomhoz tudjon öltözni: ha pl. kimegyünk meccsre vagy elmegyünk túrázni, akkor körberöhögöm, ha beállít villogni az Armanijában...

Egyébként meg drága ruhákat is lehet természetesen hordani és nem minden gazdag sznob. Inkább azokkal van baj, aki ezeket státuszszimbólumként viseli és azt hiszi, hogy csak ettől lesz valaki.

2015. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!