Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire fontos hogy egy...

Mennyire fontos hogy egy lány/fiu márkás cuccokba öltözzön?

Figyelt kérdés
sztem fontosabb az hogy ápolt és tiszta legyen mintsem hogy márkás ruhákat vegyen.Pl:ti mit néztek meg egy pasin/csajon legelőször?
2008. aug. 28. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szamomra ami a legfontosabb, hogy apolt legyen, fontos az is hogy jol oltozott legyen de nem az a fontos hogy draga cuccokoban jarjon, hanem az, hogy amit hord az jol alljon.

Lattam mar jo par fiut, lanyt draga ruhakban, izlestelenul osszekombinalva, szoval nem a ruha erteke a lenyeg.

2008. aug. 29. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
de azért egy csúnya embert eléggé feldob pl. egy converse cipő :)
2008. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem se az a fontos hogy valaki csupa márkás cuccba járjon, persze ha megteheti akkor nyugottan.Én nem azt nézem meg az embereken hogy milyen márkás ruhába van hanem azt hogy hogyan van felöltözve.
2008. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
(még mindig az előző válaszoló vagyok)*hogyan van összeállítva a ruhatára.Mert szerintem egy nem márkás ruha is lehet ugyanolyan jó és ugyanúgy tetszhet mint a másik.Bevallom őszintén én ritkán veszek márkás ruhákat mert inkább többet veszek olcsóbban, mert 1hónap alatt úgyis megunom.Mondjuk a cipőben kivételet teszek, abból csak a márkás mert az nem jön szét 2 hét alatt.
2008. aug. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!