Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 18-25 év közötti lányok/nők,...

18-25 év közötti lányok/nők, ti milyen cipőket hordotok a mindennapokban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.Én mindig az a nagyon fiús lány voltam,tornacipő+farmer+egyszínű,minta nélküli sötét póló és valami melegítőpulóver,de most úgy érzem,hogy így 19 évesen változtatnom kellene.

Először is a tornacipőkkel szeretnék leszámolni.Eddig évente vettem 1 pár Converse cipőt,és azt hordtam mindenhova...strand,iskola,ünnepek,megemlékezések(tudom,elég suttyós).

Minap gondolkodtam,hogy mit vehetnék fel helyette,és rájöttem,hogy egyszerűen ötletem sincs.

Ti milyen cipőket hordotok?Esetleg tudnátok olyanokat linkelni,hogy el tudjam képzelni?


Köszönök mindent előre is!:)


19/L



2015. máj. 5. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én is a kényelmesebb típus vagyok, nincs azzal gond, szerintem sokkal rosszabb ha valaki magassarkút hord és nem tud benne járni :) ezek az én kedvenceim, mind egy "kicsit más". A tornacipő is lehet extra, ha különleges a mintája, magas a talpa, vagy ilyesmi.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ezen kívül nyárra még a barna sarukat szeretem, és buliba ide-oda fekete magassarkú, esetleg szegecses magassarkú cipők...

2015. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Converset :D

balerinat, szandált, esős időben gumis csizmát

2015. máj. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Átmeneti időszakban szerintem a legalapabb a balerina, ha az kényelmetlen akkor olyat válassz aminek vastagabb a talpa vagy van egy kis sarka pl [link] vagy vannak pántosak is.

Nyárra szandál, nyilván mindenkinek más tetszik... sportosabb öltözködéshez túraszandál, csajosabbhoz meg valami vékonypántos.

Őszre/télre bakancs, bokacsizma, csizma.

2015. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én elég lányos lány vagyok, szóval nagyon ritka, ha tornacipőt veszek fel valahová.


Tavaszi időben 5-6 centis sarkú bokacsizma, balerinacipő (amin nincsen semmi csicsa, csak egyszínű).

[link]


Nyáron mindenféle szandál, amik lapos talpúak, vagy minimális a sarkuk, hogy lehessen bennük kirándulni.


[link]

[link]


És van egy Ipanema szandim, amit nem sajnálok felvenni esős időbe, koszos helyekre, mert csak lemosom és kész:

[link]


Ősszel szintén bokacsizma, vagy ez a zárt fűzős cipő:

[link]


Télen pedig előnyben részesítem a melegséget, a praktikusságot és a kényelmet a szépséggel szemben, egy ehhez hasonló csizmám van:

[link]


Van még ezeken kívül egy teljesen egyszerű, fekete magassarkúm, szintén csinosabb ruhákhoz, ünnepekre:

[link]


Most vettem egy csinosabb szandált nyári ruhákhoz:

[link]


És van egy fekete lovagló Decathlonos gumicsizmám, azokra az igazi saras-esős-cuppogós, hűvös napokra.


Atyaég, mennyi cipőm van... :D

23/L

2015. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Balerinacipő, az ilyen sima, egyszerű, amin nincs se masni, se virág: [link]
2015. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

25 vagyok és szintén sportosabb típus. nike tornacipőt, csőfarmert, basic pólót, bőrdzsekit, farmerdzsekit és pulcsikat hordok.

szerintem továbbra is hordhatsz tornacipőt, csak ne mindig azt, ha változtatni akarsz.

2015. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon fiúsan, sportosan öltözködtem egy darabig, utána egy egyszerű lapos bokacsizmával egy balerina cipővel kezdtem, ezeket nagyon sok régi cuccomhoz is fel tudtam venni. Aztán lett belőlük több, most meg már van egy teli talpú szandim is a nyárra :)

Ami nekem nagyon furcsa volt kezdetben, hogy ezeknek a nőiesebb cipőknek sokkal rosszabb minősége van a korábbi Adidas meg Converse cipőimhez képest, még ha márkásak is (mondjuk Vagabond), pl. a talpuk általában sokkal jobban csúszik, szóval vigyázz majd, amikor először mész nedves úton vagy akár boltba... nekem pl. az első bokacsizmám annyira csúszott, hogy az auchanban nem tudtam eltolni a kocsit :D

2015. máj. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem van 3 pár acélbetétes bakancsom (kék, fekete, piros) és azokat hordom :D illetve ha csak kiszaladok valahová, és nem vagyok sokat az utcán, akkor tornacipőt veszek, munkához meg van gumicsizmám..

lábbelik terén nem vagyok túl csajos, de csak a bakancsot érzem kényelmesnek.

20L

2015. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem az ilyen stílusú cipőket harisnyával és ruhával, vagy csőfarmerrel ( grunge )

[link]

ünnepekre meg alkalmakra egyszerűen képtelen voltam venni egy csillivilli sima magassarkút mert nekem nem áll jól, és eleve nagyon nem tetszik, szóval az alkalmi cipőm ilyen:

[link]

télre még nincs meg ez a cipő, de ezt fogom megvenni:

[link] - drága, de eléggé megéri

szandálnak sima Deichmann-osat vagy Humanicosat szoktam venni, kb. ilyen stílusút:

[link]

[link]

tornacipőkből pedig az ilyeneket szeretem:

[link]

vagy Converse-t :)

2015. máj. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9/9 vagyok és 18L voltam
2015. máj. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!