Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj, hogy sokkal jobb nyári...

Farkas mirabel róza kérdése:

Baj, hogy sokkal jobb nyári ruháim vannak, mint téliek?

Figyelt kérdés

pl. alig van téli pólóm, a kabátok még okék, de a többi.... Viszont a nyári ruháim nagyon jók, és 5x több van belőlük.!!

És ez nem baj?



2015. máj. 6. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj.
2015. máj. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem :)
2015. máj. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2015. máj. 6. 21:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok:D Sokkal kevesebb téli cuccom van mint nyári, és kevésbé is tetszenek valahogy... de majd ősszel hátha találok pár cuccot ami tetszik... mondjuk minden évben ezt mondom és sose sikerül:D
2015. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj.
2015. máj. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele,azért mert a téli pulcsikat stb csúnyának tartom(jó,a nagyon drágák között van jó,de arra azért nem telik)szóval csak annyit veszek amennyit muszáj.
2015. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen, igazatok van... DE most nyár van, azaz nyári idő és majd ősszel nézek valami jobb cuccot, de addig is itt vannak a nyári ruhák!!
2015. máj. 7. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!