Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők ki milyen melltart...

Lányok, nők ki milyen melltartót favorizáltok, és hová milyent vesztek fel vagy sem? Jön a nyár, és a meleg. És mit ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés

Sikerült egy számmal nagyobb mellem szer tennem. Még úgy látszom növök, jó még 6 centis nőttem egy év alatt, úgy, hogy vékonyabb is lettem mert a súlyom nem nőtt. ;)


Én eddig nyáron csak testhezálló pólón egy bővebbet lenege felsőt hordtam, tegnap ez már nem volt kényelmes.


Ja és futók is naponta kétszer, oda már vettem jó sport melltartót még többfélét is ráadásul, de az nekem 3 óra viselés után kényelmetlen.


Ha nem kell mert fel vagyok rendesen öltözve, rétesesen nem is hordok, de nyáron itthon nincs kedvem mellbimbót villantani, mert nem illik és megnézik. Sportversenyek miatti utazás miatt tudom, sok helyen természetes, itt megszólnak és megbámulnak, no meg az illem.


A-ból B-be jutottam. ;) wow


Kérlek segítsetek, eligazodni! (Fiú barátaim vannak, sporttársak.) És versenyek miatt levelező tagozatra járok.



2015. máj. 8. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

csak úgy tudsz jót venni, ha elmész a boltba és felpróbálod őket

attól hogy a méret jó, nem biztos hogy kényelmes is lesz

itthon én nem szoktam semmit se hordani, melltartó nélkül kényelmesebb

iskolába vagy ha megyek valahová, vékony szivacsosat szoktam felvenni, majdnem mindig merevítőset, hogy tartson is (nekem c-s kell)

amúgy szokás kérdése, egy idő után már nem is érzed hogy rajtad van

2015. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Persze, hogy próbálgatóm, vannak is jó boltok jó fej eladó csajokkal csak hát ők is fiatalok mint én.


Kösz a választ. Én hacsak lehet nem hordok, mindig mondák szép mellem van. Aki meg hozzám jön, - edzés miatt külön lakom, más város, kislakás - az úgy is láthat pólóban is.

2015. máj. 8. 09:54
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
én csak merevítős melltartókat hordok, és igyeksze pushup-osat választani, mert kicsi a mellem (75B) és nem tetszik. nyáron gyakran vagyok mondjuk melltartó nélkül a passzentosabb trikóimban, engem nem zavar a bimbivillantás.
2015. máj. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Engem sem, de már szóltak is. Nézni még csak nézzenek csak ne rosszallón, de hogy szóljanak.


Te hogy kezeled ezeket?


Ha hazamegyek vidékre (Megyeszékhely), akkor még anyám is.


Nem a méret a forma számít. Örülök, hogy nem nagy mert sok lánynak akkor nagyon aszimmetrikus tudom.


Én a B-sel már elégedett vagyok nagyon. És a párom is. ;)

2015. máj. 8. 10:23
 5/13 anonim ***** válasza:

3 óránál tovább futsz??

Olyan kautikusan írsz...


Vékony szivacsosat szeretem és persze otthon is hordom. Nem csak az utcàn van gravitáció....

2015. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#3 vagyok.

ha rosszallóan néznek, vagy szólnak, hát tegyék :D eléggé extrém, kirívó külsőm van, így ezeket amúgy is kapom, szóval nem tud érdekelni, hogy mások mit gondolnak, ha egyszerűen nekem így jó és kényelmes.. :) ma se volt rajtam, mondjuk csak a boltba mentem. nem is egészséges állandóan melltartóban lenni, kell egy kis szabadság :)

szép, formás cicim van, de azért egyel nagyobbnak örülnék :D

2015. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem futok három órát, bár tudok. Csak ezt is kipróbáltam, persze fürdés után tisztán mind (ráadásul háromról, ami sportmelltartó beszélünk, futásnál azért kell már).


Összes akár hány próbát csináltam, eddig sok számhoz nem is nőttem elég magasnak. Junior szinten tetszik, dopping nélkül meg ... . De egyre vékonyabb vagyok, ma már röhejes lenne egy nehézatlétikai eredményem. De jó hármas és távolugró voltam mindig, és több futószám is jól megy, ilyen "csapat" kiegészítő vagyok. Nekem hobbi, és azért vannak szép érmeim is. - egyszer azt mondtam első aranynál abba hagyom.


Kritikán aluli az írásom, minden téren. Jó, hogy viszont dicsérik milyen szépen és választékosan beszélek. Ez van, nem lehet az ember minden jó. Se sportban, sem nyelvben.

2015. máj. 8. 16:08
 8/13 A kérdező kommentje:
Én elértem a B-st már jó. Azt mondják jó alakom, mindig is, hogy kedves helyes sarcom van. Még szerintem egy C-s mellel hülyén is néznék ki ilyen alkattal. Azért az A-s kosárral úgy voltam, hogy anyám mondta genetika, majd lesz nagyobb is, ő is így volt. Szerencsére igaza lett. Tipikus pályán élem ki az exhibicionizmusomat a sporttal, utána kissé visszahúzódó vagyok. Farmer, póló és bakancs télen, nyáron meg valami ami tart és lapos talpú egyszínű. Többet olvasok, mint beszélgetek, bár a párbeszédnek nagy híve vagyok. Most meg kicsit egyedül, elutazott a párom, és legjobb barátnőm meg tanul, orvosin. Én meg teljesen reál beállítottságú vagyok, bár színházba elvonszoltak, azóta járok.
2015. máj. 8. 16:20
 9/13 anonim ***** válasza:

75B-s vagyok, de nekem eddig ez kicsi volt, dekoltázsmániám van, szóval merevítő és pushup, de miután szereztem pár nagyon szépen formáló pushup melltartót (szilikon párnás) azóta megvagyok :)

Én ilyen utca kis fehérnemű boltokban találtam eddig a legjobbakat, de pl H&M-be is vannak jók, csak mellé soknak nem jó a szabása/kosárforma, próbálgatni kell.

2015. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nálam eddig a body, vagy olyan de csak felsőben volt például a megoldás például blúzhoz, abból is van kis trükkökkel mellbimbónál bimbó fedő, és hát az is tart, akkor is, ha csak azon kívül egy rugalmas pamut. Meg a több réteg. Egy ami takart (itthon) és egy "is-is/vagy": lenge, nyitott, kivágott, laza, etc..


Vékony pántok zavarnak, és váll is alul körbe is, meg túlzottan lefog.

2015. máj. 9. 03:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!