Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szépen vasalnak a Belissima...

Szépen vasalnak a Belissima imetec hajvasalók?

Figyelt kérdés
várom a tapasztalatokat hogy Remington , vagy Imetec hajvasalot vegyek -e ... meg nem dontottem ... varom a tanacsokat kinek mi jon be ... ? ... es pontosan a belissyma kozul melyik vasal legszebben es legtartosabban ... szeles vagy keskeny lap kozott mi a kulombseg ? itt szetlehet nezni www.bellissima-imetec.hu lecci pontosan irjatok le a hajvasalo nevet .. koszonom elore is
2008. aug. 29. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Remingtont vegyél, az a legjobb. Legmegfelelőbb a 3szoros bevonatú (vagyis kerámia, teflon és azt hiszem turmalin). Nekem Remington S1031 van és ez nagyon jó. Ennek azért vannak keskeny lapjai , mert göndöríteni is tudsz vele.
2008. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem a Creativity van, (imetec belissima)és nagyon bejött, csak az elején amikor új volt és napi kb 3x vasaltam akkor hullott tőle a hajam kicsit, de mostanában, hogy 2-3 napota vasalom így semmit nem vettem észre és az tetszik benne, hogy nem csak vasal, meg tényleg elég gyorsan felmelegszik
2008. szept. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Szerintem nagyon jó, én is ezt használom (B100)! Mindenkinek csak ajánlani tudom, szuper.
2008. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem nem vált be a bellissimás hajvasaló. kiegyenesítem és 1 óráig tart kb. Viszont a Babyliss-es nagyon jó. 2 napig egyenes volt a hajam.nekem bellissimás van, de már megbántam hogy ezt választottam..:(
2009. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Nem nem vasal szépen sőt nagyon rosszul.Nálam legalábbis nem vált be.Kikapcsol összevissza kopik a kerámia lap (és ezt nem csak én mondom) egy nap nekem legalább 4-5*kellett vasalnom.Szerintem inkább legyen Remington.De ha mindneképp bellissimát akarsz akkor B100-at vegyél:)
2009. okt. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Bellissima b1150 em van most vettem mert a remingtonom tönkrement... de ez sokkal rosszabb:| szeretnék újra remingtont remélem kapok:S:D
2009. okt. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Remington hajvasalóm van, mert egy jó fodrász ajánlotta.

[link] ilyenem van, és én is csak ajánlani tudom :)

2009. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nekem olyanom van. kb egy évig vasaltam vele a hajamat, és semmi baja nem volt. Heti 2x vasaltam ki teljesen, aztán kis igazítás minden reggel. cső egyenesre vasalta a hajamat mindig, nagyon meg voltam vele elégedve. Eddig nem hasnáltam hővédőt, meg semmit, csak hajbalzsamot mosás után, és semmi baja nem volt. Mostanában már kevésbé tartós, és rettenetesen törik tőle a hajam, pedig hővédőt használok, pakolást, meg a legjobb samponokat veszem, de nagyon töri. Épp most akarok utánaolvasni itt, hogy milyet érdemes venni.

Szóval egy évig jó kb az ilyen, utána pedig egy nagy szar lesz. Kevés az élettartama.

2010. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem mindenképpen Remingtont vegyél.Nekem Belissima Creativity 1639 -as hajvasalóm van( azt mondták ez a legújabb és legjobb ),de a régi 3 éves Remington hajvasalóm sokkal jobban vasal. A belissimával 2 óráig is vasalhatom mire úgyahogy egyenes lesz. A remingtonnal fél óra alatt kész voltam.
2010. júl. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!