Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szülők! Ti mennyire engeditek...

Szülők! Ti mennyire engeditek a lányotoknak a fekete ruhákat?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi,hogy kb. mennyi fekete ruhája van a lányotoknak. Én nem nagyon engedem neki csak a pólókat.

2015. máj. 9. 18:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne próbáld tiltani,ha rózsaszínt hordana,azt is tiltanád? Ugye nem,akkor a feketét se,ugyanolyan szín.

Igaz már 17 éves vagyok,de nekem soha nem tiltotta anya hogy mit hordok,vagyis ha olyan öltözékben volna kitenni a lábam mint egy r*banc akkor azt nem engedte volna(nem is akartam)de más szempontból sosem szólt bele.

Egyébként tetszik más szín is,nemcsak a fekete,de kb 6-7 olyan ruhadarabom van ami nem fekete,az összes többi az.

2015. máj. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
*öltözékben akartam volna
2015. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jó abban, hgy megtiltod? A ruhatáram 90%-a fekete, a maradék 10% pedig olyan ami SZÍNES ezért NEM SZÍVESEN HORDOM csak otthonra. Nekem anyum sose szól bele max annyit, hogy kell még az 1000.sima fekete póló is én pedig rávágom, hogy igen de ennyi. Sokszor megszóltak már, hogy ne vegyek több fekete ruhát így is van 1000 erre én csak annyit tudok mondani, hogy amíg nem erőltetem rájuk az ízlésem addig ők se tegyék.

Engedd, hogy a lányod kibontakozzon és úgy öltözködjön ahogy szeretne. 14/l

2015. máj. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!