Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Személyesen tapasztaltak és...

Személyesen tapasztaltak és hozzáértők véleményére lennék kíváncsi, hogy mekkora a minőségi különbség az eredeti és a replika Ray Ban Wayferer napszemüvegek között?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég nagy különbség, hogy az eredeti nem bsssza szét a szemedet.

Plusz az eredetinek edzett lencséje van, ami nem fog szétkarcolódni, max ha a kulcsodat dörzsölöd hozzá. Meg úgy alapból... A hamisítvány gáz, aki tudja milyen az eredeti, az látja, hogy a tiéd gagyi.

2015. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is eredeti van (ofoterben vettem 40+ezerert mind 2 ray banem) de bevallom fingom sincs mi a különbség, és baromira nem veszem észre ha a mellettem állónak copy van. Szóval ha erre futja és nem zavar, hogy nem véd úgy mint egy igazi vagy épp pár hónap után kuka olyan karcos lesz, akkor vedd meg nyugodtan, ha tetszik.
2018. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!