Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az egyszínű összeállítások...

Az egyszínű összeállítások szerintetek jók?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mondjuk: piros cipő, piros nadrág, piros pulóver.


Tehát minden egyszínű.


2015. máj. 25. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
béna. semmi kreativitás nincs benne.
2015. máj. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs vele gond. Én meg szinte mindig tetőtől talpig feketében vagyok (kivéve melóban, ott egyenruha van). Az öltözködésnél ezerszer fontosabb dolgok foglalkoztatnak, szóval se türelmem, se időm, se kedvem nincs olyan hülyeségekkel foglalkozni, mint hogy pl. melyik színhez mi megy.
2015. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az én szememet bántja.
2015. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
bizonyos színekből jó, pl feketéből vagy esetleg fehérből. de pirosból pont hogy nagyon béna:s
2015. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

sok együtt, törd meg valami másik színnel:

kék nadrággal, bézs nadréggal, szürke színnel, krém színnel, fehérrel.

2015. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sok, valahogy erőltetettnek hat..mintha az illető órákig tervezte volna, hogy mit mivel vegyen fel, közben meg hülyén néz ki. Esetleg feketével még elmegy, más színnel nem tetszik.
2015. máj. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Feketével vagy fehérrel ez elég jó. Főleg most nyáron egy fehér ruha, fehér cipő, fehér táska. Nyárias, kellemes. Ugyanakkor pl. csupa kék vagy csupa rózsaszín vagy csupa piros nem túl előnyös. Már csak azért sem, mert ezekből a színekből ritka, hogy sikerül minden ruhadarabnak olyan színárnyalatúnak lenni ami illik a másikhoz. Nincs semmi rondább, mint a rózsaszínes piros táska, rikítópiros nadrág és enyhén narancsospiros felső. Merthogy láttam már ilyen összeállítást, megspékelve lilás zoknival. Örök emlék maradt az autóból kitekintve a már nem létező fegyver és gépgyár előtti zebrán álló "hölgy".

Egy szín egy nagy felületen valahogy nem is az igazi. Ha rád néznek csak az marad meg, hogy láttam egy nagy piros ruhát.. Rád viszont nem fognak emlékezni. Gondolom, nem ez a cél.. :D

2015. máj. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Azokban az esetekben elmegy, ha pl. egy nyári ruháról beszélünk egy pár cipővel, táskával. Vagy ha haspóló van nadrággal, tehát van kint egy kis bőr - ez utóbbit nyilván nem sulira értem :D.

Amúgy meg feketével, szürkével másképp is működik. A fehér is úgy-ahogy, bár necces, mert lehet stílusos is, de lehet olyan is, mint aki most szabadult egy white sensation party extra diszkósgagyi részlegéről...

2015. máj. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én szeretek ilyen ruhákat hordani. főleg csupa kéket, vagy csupa pinket :) felhívja a viselőjére a figyelmet, az biztos :D

csak engem nem érdekel, ha mások bénának tartják, én jól érzem ilyen szettben magam

2015. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!