Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek vehetek már...

Szerintetek vehetek már holnap rövid shortot? Fázni fogok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Reggel kinyitod az ablakot -biztos van nektek olyan, tudod az a nagy valami, amin ha kinézel, látod, mi van kint-, és majd rájössz, hogy milyen idő van, és hogy veszel-e fel shortot.


Vagy: idokep.hu


Sok sikert!

2015. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan.


Én igaz szoknyás lány vagyok de mi ma reggel tesivel kezdtünk kint az udvaron. Én egyszáll tornadresszbe voltam az udvaron mert elfelejtettem vinni a pólómat meg a nadrágomat és a tanár már erősen az év végi jegyekre hajt így különösen kellett hogy részt vegyek az órán mert nagyon kell az év végi 5ös és nálunk ezért meg kell ám dolgozni. Igaz furcsa volt csak dresszben lenni, de tornasorban, névsor olvasásnál nem fáztam abba az 5 percbe. Igaz szoknyába mentem iskolába és vékony harisnyába, de 3. óra után már lekerült rólam a harisnya.

2015. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyum szerint ma reggel sem volt hideg, szóval én miniszoknyában és topban indulok el reggel itthonról. Ha fázok, viszek egy pulcsit. :D
2015. jún. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de itt ma 26 fok volt és napsütés, senkit sem láttam hosszú nadrágban.
2015. jún. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nalunk (suliba) jo hogy nem csupaszon szaladgalnak a suliba a gyerekek. Haspoloba meg tokom tudja. Jo momdjuk ezek azt hiszik adonisz testuk van csak....megse
2015. jún. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jovan ketszer leirom hogy suliba...en is okos vagyok xd
2015. jún. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi emberek :) es Budapesten lakom :)
2015. jún. 2. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!