Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire jönnek be a pasiknak...

Mennyire jönnek be a pasiknak a pláza cicák? Jobban tetszenek nekik mint az átlag nők?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 21:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Am, nem vagyok pláza cica csak kiváncsi vagyok a véleményetekre :)
2008. aug. 31. 21:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet tudni. Sok ffinak bejön soknak nem. Nem vagyunk egyformák, így ezt sem lehet felmérni!
2008. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem igaz, hogy a pasiknak a plázacica külső jön be. Van, akinek igen, de annak szerintem a belső tulajdonságok nem sokat számítanak. Csak az számít, hogy van egy jó nő, aki jól néz ki mellette, meg lehet izélni, na meg persze fitoktatni lehet mellettük, hogy a pasik milyen okosak...
2008. aug. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Általában jobban bejön nekik igen
2008. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább hányok a plázacicáktól :) Úgyhogy ízlések és pofonok különbözőek. Hál'Istennek. Így a plázacicáknak is lesz pasija, meg mi is találunk magunknak értelmes nőket :)
2008. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Vannak olyan pasik,akik szabályosan megijednek az ilyen "tökéletes" kinézetű nőktől.Sokaknak rengeteget számít a külső,de ez nem feltétlenül egyenlő a műmellel,a felvarrt hajjal.Most sajnos ez a divat,de véleményem szerint sokkal fontosabb,hogy valaki megtalálja az egyéni stílusát.Úgy is ki tudja valaki hozni magából a maximumot,ha természetes marad. Sokat számít az ápolt külső,és fontos,hogy leríjon valakiről,hogy egészséges, hogy sportol,hogy nem hagyja el magát.Viszont egy természetes smink,vagy hajszín rengeteget tud dobni egy nőn.Nem tűnik műnek,mégis önbizalmat kap attól,hogy megtett mindent azért,hogy jól nézzen ki.
2008. aug. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy 100-ból 99 pláza cicának elviselhetetlen a természete...

Ha csak kinézetre lennének picsásak, akkor még ok, de melyik pasi tud egy affektálós, hisztis, akaratos csajt elviselni?:S Azok a pasik, akik szintén plázában élik napjaikat! :D

A többi nőt viszont nem kellene általánosítani, hogy átlagos nő... Vannak olyan értékekkel bíró csajok, hogy a kisugárzásukkal bárkit megtudnának fogni, szőke haj, miniszoknya nélkül is! Hosszú távra! :)

2008. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sok igazság van az előttem szólók hozzászólásaiban :) Szerintem rövidtávon valamint fiatalabb korban még jók ezek a plázacicák, de egy idő után főleg ha benő az adott férfi feje lágya akkor már egy olyan nőt keres aki mellett le tudja élni az életét, boldogságban harmóniában. És akkor már nem az számít h melyik havernak van jobb bulája :D és hogy legyen mit mutogatni... hm 18 éves lány vagyok, meg is ijedtem most magamtól h ilyen bölcs vok :D deh 21 éves a barátom és sem ő sem a haverjai nincsenek jó véleménnyel az ilyen lányokról...de mondjuk ez szerintem egyénfüggő is.viszont attól h vki nem plázapic*a attól még lehet ápolt és öltözhet csinosan.ez így van rendjén,csak nem szabad átesni a ló túloldalára. meg az agyatokat is tartsátok magatoknál :D na lényeg a lényeg hogy mindenki érezze magát jól a bőrében és így találja meg az igazit. :) sokan vagyunk, sok félék..
2008. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam pár évvel ezelőtt plázacica. Hosszú és festett szőke haj, smink nélkül sehova, csak menő ruha, ki a cicit a kirakatba, karcsú alak, stb. Folyamatosan a külsőmmel foglalkoztam.Megnéztek a pasik, nem kicsit. Persze pasim nem volt évekig, csak alkalmi kapcsolatom, tartalom nélkül. És persze egy szar életem jövőkép nélkül. Aztán bejött az Igazi, hirtelen, és váratlanul. Azóta híztam is, megváltozott az öltözködési stílusom, lett jövőképem, társaséletem, most várjuk a babánkat:)Ebben a szexista társadalomban jobban bejönnek a plázacicák a pasiknak, de max. egy-két alkalomra, tisztelet nélkül. Társnak, partnernek az átlagnőt akarják. Még eldöntheted, melyik legyél;)
2008. szept. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be :/

F

2010. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!