Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az Ázsia Centerben vagy...

Az Ázsia Centerben vagy inkább turkálókban (pl. Háda) vennél magadnak ruhákat és cipőt, ha csak ezekre lenne anyagilag lehetőséged?

Figyelt kérdés
Ázsia Center, turkáló, Háda, ruha, cipő, vásárlás
2015. jún. 5. 10:44
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
a hádába én többet be nem teszem a lábam! lehúzás az egész, drágább, mint néhány plázás butik... példának okáért: egy sima basic top a hádában kerül 1300 ft-ba, h&m-ben is 1300, de pl glamour napokon megkapod egy ezresért is. találtam szövet kabátot 13 ezerért, ami szöszös volt, vékony, rossz minőségű. pulcsik 6-7 ezer ft-ért, felsők 3-5 ezer forint, szóval semmivel sem olcsóbb, mint egy plázás butik. most nem a zarára kell gondolni, hanem h&m, c&a, new yorker, takko... ahol szerintem egész korrekt a minőség, főleg az alapadarabok tekintetében. én a hádában még nem fedeztem fel hú de nagy márkákat minden topshopos és george, vagy teljesen noname. sokáig sorolhatnám még mi a problémám a hádával, az egyetlen pozitívum, amit feltudok sorolni, hogy a ruhákat szín szerint fogasokra helyezik. nehogy már egy használt ruhát több ezer forintért akarjanak eladni... még azt sem mondhatom, hogy egyedi, a legtöbb cucc ízléstelen. a kínaiban pedig jól körül kell nézni, ott is csicsás minden, de kilehet fogni egész jó cuccokat, ha szán rá időt és energiát az ember. szerintem keress valami más túrkálót, pesten úgyis rengeteg van, nem csak háda... aztán a plázákban is körül nézhetsz, sokszor nagyon jó cuccokat kilehet fogni leárazáson, vagy kuponnal
2015. jún. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb cuccom Kínából van (onnan rendelem) semmi gond vele, nem csicsás vacakok. És olcsó is. De szoktam turikban is vásárolni, ha megtetszik valami, pl sok Dorothy Perkins cuccom van onnan, meg Angliában kapható jobb márkák, amit máshol nem is tudnék megvenni. Ezek is nagyon olcsók voltak. Ázsia centerben még nem jártam, de sejtem hogy ott is az kapható amit a neten Kínából rendelek. Cipőim is Kínából vannak, nem vennék abból használtat.
2015. jún. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fú én se megyek többet a Hádába!

Kb 3-szor próbálkoztam, de soha többet. A legtöbb cucc olyan, hogy itthon a padlásról lehozhatnám anyu 70-es évek beli fölsőit, kb ugyanolyanok lennének. Meg az a sok otthonka anyagú cucc...Borzalom. Ami meg jól néz ki és jó anyagból van, kb 4000 Ft. Annyiért meg megveszem máshol.

Á. C-ben ki lehet fogni jót, de ott is meg kell nézni, mert sok a gagyi, volt már olyan fölsőm, ami úgy összegyűrődött, hogy soha többé nem tudtam simára vasalni.

Én mostanában a Tescoban veszek fölsőket, nacikat. Sokszor van 50-70 %-os akció, vettem már szuper kötött pulcsit 4500-ról 900 !!! Ft-ra leakciózva. :)

Cipőt se veszek többet a kínaiban. Ugyanannyiba kerül mint a CCC-ben, de gagyibb, olyan búcsús hatásúak, meg nincs rájuk garancia, pár hónapot bírnak ki, stb.

Fölsőket 2 hete vettem a New Yorkerben 1700-ért.

Szóval körül kell nézni, a Háda meg a kínai sokszor nem is olcsóbb, sőt.

2015. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sokat járok kilós hádába, kétszer voltam árucsere után, de ha nem bírod a tömeget, ne menj, én is véletlenül fogtam ki azt a napot. Ilyenkor neked mennek, mint a vaklovak, lökdösődnek, letaposnak, nem mennek arrébb egy centivel sem, hogy meg tudd nézni a cuccot... Sok hülyerbnc. Darabáras háda drága, de azt túlzás kijelenteni, hogy tizenezer egy kabát, meg 6-7 ezer egy pulcsi, 3-5 ezer egy felső... Ilyet még nem láttam egyikben sem, 1-1 darab pedig megéri a pénzét. Pl ott vettem egy nagyon szép (pamutanyagú) pöttyös ruhát 2000 ft-ért, amit már nagyon régóta szerettem volna, és pont méretem volt. Micsoda véletlen, direkt nekem tették ki :D (Épp elhappoltam egy másik csaj elől, nagyon szemezett vele, de aki balfsz, az így jár.. nézett is rám, mint a váresrongyra. :D) Ázsia Centerben cipőt vennék, de nem rendszeres viseletre, úgyhogy legalább 3 párt kellene vennem,hogy nemm legyenn mindennapos viselet. AHádában nem vennék.
2015. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
akkor gyere el a fehérvári hádába, majd meglátod, hogy egyáltalán nem túlzok és nem csak 1-1 túlárazott darabról van szó
2015. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felsőt néha szoktam venni a hádában, akkor szoktam benézni ha valami akció van pl most mindenbol -20%. Pont a héten csináltam turitúrát és bár sok idom ráment szerintem sikeres voltam. 3 felsőt vettem, egy vadiúj zara-s amin rajta volt az eredeti 25£-os árcédula (ez amúgy 1700 Ft-ba került), egy márkátlan de nagyon szép blúzt 1100 Ft-ért és a kilósban egy h&m-es nyári ujjatlant 310 Ft-ért. Nekem ezek abszolút megérték de szerencse kell hozzá. De cipőt es fehérneműt csak újat veszek. A kínai ruhákat nem szeretem, mert sokszor giccsesek es eleg rossz minőségűek néha...
2015. jún. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A Háda tényleg nagyon túlárazott.. azért egy használt ruháért, sokszor kis felsőkért amiben alig van anyag elkérni 2000 ft-okat :O viszont nagyon szép ruhákat ki lehet fogni, a kicsit kevésbé forgalmas helyeken pláne.. de az áruk miatt a legtöbbet visszateszem a helyére
2015. jún. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
90%
Én múltkor Hádában vettem 5ezerért egy Dolce&Gabbana kabátot és eladtam neten 80ért, erről ennyit...
2015. jún. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én a hádában szoktam.

Nem tudom mit néznek itt egyesek, és milyen kínaikban vásárolnak.

Az összes cipőm kínai, és a kis csóringer tornacipőm pedig már két éves, és még mindig olyan, mint újkorában.

A hádában pedig egyáltalán nem találtam még drága ruhákat, ahhoz képest, hogy egyedi a kínálat, és márkás ruhákról van szó.

Három h&m-es szoknyám van onnan, mindegyik 900 Ft-ért, amikor szerintem eredetileg egy ezresssel minimum drágább volt.

2015. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nincs szemed hozzá ezek szerint kedves kilences, a háda tele van Ralph Laurennel, Fred Perry-vel, meg hasonló luxusmárkákkal, legalábbis a férfirészlegen..
2015. dec. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!