Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nőiesebb lányok! Nyári szabadt...

Nőiesebb lányok! Nyári szabadtéri koncertre hogyan öltöztök fel?

Figyelt kérdés

Nem igazán járok ilyen helyekre de most mennék, viszont mindig nőiesen öltözöm, soha nem veszek fel lapos talpú cipőt, de gondolom ilyen helyre nem nagyon mennek magassarkúba....vagy igen? Mondjuk olyan szandál aminek kicsit kisebb a sarka jó lehet? Farmer nadrágot is ritkán veszek, ha bulizni megyek akkor egyberuhát/szoknyát veszek fel, de gondolom ilyen helyre az sem való.

Amúgy a Budapest Parkba és a Barba Negrába hívtak. Ha valaki ismeri a helyeket adhatna tippet hogy szokás öltözni.



2015. jún. 6. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A laposabb talpú cipő szerintem jó. Igazából nemtudom... Szerintem fesztiválos egyberuha jó oda is, de nem vagyok benne biztos. Szerintem bátran felvehetsz egy NEM feszülős szoknyás egyberuhát.
2015. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen koncert. Ha egy kicsit is tombolni, ugrálni fogsz, akkor nem biztos, hogy az egyberuha meg a szoknya jó ötlet. Én nem mennék sosem koncertre szandálban vagy magassarkúban, kizárólag lapos, zárt cipőben, mert akkor is simán összetaposnak, ha nem mész be a tömeg közepére.
2015. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!