Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki szoknya...

Szerintetek ciki szoknya alatt ilyesmit hordani?

Figyelt kérdés

Így nincs akkora villantás, ha esetleg felfújná a szél.


[link]


2015. jún. 7. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Respect annak aki nem akar a tangával villogni.
2015. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Jó esetben senki nem látja, ha meg látja... na pont arra való ez. Mindenkinek ilyesmit kéne hordani szoknya alatt, nem tangát.
2015. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nyárra ez túl meleg... amúgy se gyakran fordul elő h felfújná a szél. Hacsak nem valami ultrarövid, ultrapörgős szoknya.
2015. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha szeretnél ilyet hordani és neked ez jó lenne akkor ne mások véleménye alapján dönts:)

Én mondjuk egyedül azért nem venném fel mert fura és kényelmetlen lehet...viszont tényleg jobb mintha kivillan a popsid:D Bár hozzáteszem velem még soha nem fordult elő hogy szél felfújta volna a szoknyám.

2015. jún. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Nem ciki, csak szerintem fölösleges és csodásan melegíthet.

Normál vagy francia fazonú (nem átlátszós) bugyit is fel lehet venni szoknya alá, akkor sem történik semmi, ha fellebben véletlenül a szoknya, mert nem látszik ki semmi, max. a bugyi színe.

2015. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Engem mostanában egyre kevésbé érdekel az ilyesmi. Simán kimegyek bugyi melltartó nélkül ruhában az utcára... Ha nekem úgy kényelmes, akkor úgy kényelmes. Ha meg felfújja a szél hát istenem legalább látnak valami szépet. :D Ki nem állhatom mikor nyáron bepállik a seggem.
2015. jún. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%

Nem, szerintem praktikus.

Velem egyszer történt meg, hogy felfújta a szél a szoknyámat.. Hát, elég gáz volt... És epp egy nagy bevásárlóközpontnál jöttem ki... Pedig nem is volt túl mini. :P

2015. jún. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak arra jó, hogy ha felfújja a szoknyát a szél, akkor kevésbé villant az ember lánya, hanem arra is, ha összeér a combod, akkor ne dörzsölje ki egymást, mert az nagyon fáj. Tesóm ez utóbbi miatt hordja, épp kismama és így nem kell aggódnia, hogy nem tud összezárt lábakkal ülni annyira. :)
2015. jún. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
...és ezzel a dologgal talán kivédhető a p_icsatócsa is. Az ember bele kifordul, mikor járműveken, vagy gyorséttermekben felállnak a csajok és ott az a gusztustalan odaizzadt tócsa a combjuk alatt.
2015. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a fekete nekem még tetszik is

nem ciki

24L

2015. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!