Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Strand: milyenek ezek a...

Strand: milyenek ezek a darabok? Hogy mutatok bennük?

Figyelt kérdés

Ha jó, miért? Ha nem, miért? Melyik jobb?


(Tezenisből/gyártó: Calzedonia)


Kort is írjatok, köszi!


[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]



2015. jún. 15. 18:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagyon feltűnő és zavaró az én szememnek... a második okés... habár jobb lenne egy boxer forma fürdőgatya.
2015. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Huhh.. elég zavarba ejtően rajzolódnak ki férfiasságod egyes részei... A piros nekem jobban tetszik, ha fiatal vagy.
2015. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
74%

fú, ezek aztán tényleg mutatnak dolgokat amiket szerintem nem mindenki akarna látni :D:D

tetszik vagy sem, az ilyen fazonú fürdőgatyák már nem divatosak, tényleg jobb lenne egy boxer vagy akár egy még hosszabb fazonú ;)

2015. jún. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Oké,elfogadom a véleményed, ami arra vonatkozik, hogy túl sokat mutatnak, habár minden fecske, sztreccsboxer-fürdőgatya és bikinialsó és nem szivacsos bikinifelső vagy egyrészes fürdőruha sokat mutat, ez egy ilyen műfaj.


De miért ne lennének divatosak? Sőt megint divatosak a 80-as évek retrója jegyében. Ha nem lennének azok, nem jelentek meg volna ismét a legtrendibb márkák üzleteiben.


Pont, hogy a száras-passzos megy ki a divatból, az a kétezres első évtized divatja volt (60-as évek retro).

2015. jún. 15. 21:20
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz ez a fazon, viszont neked túl nagy hozzá a lomposod.
2015. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
66%
Hű hát az a helyzet nem is tudom hogy fogalmazzam meg kedvesen de mind a kettő meglehetősen taszító. Legalábbis számomra. A piros talán még oké lenne, de a fazok rettenetes és sokat mutat es gusztustalan. A másodiknak a színére sem szeretnék kitérni. Szerintem egy normális fazonnal jól mutatnál. Ezekkel nem.
2015. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Ja és 20N
2015. jún. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is borzasztó mind a kettő. A szín is, túl sokat és mutat és eleve ez a fazon sem tetszik..inkább egy szárasat keress.
2015. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
78%
Sok volt ez éjfélkor:D
2015. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Neeeeeee.. ez túlzás.
2015. jún. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!