Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni férfi Jordan...

Hol lehet venni férfi Jordan snapback sapkat Budapesten? (maximum 10ezer forint ertekben) Piros-feher valtozatban Keresem

Figyelt kérdés

keresgeltem az interneten es talaltam egy Jordan sapkat a footlocker.com oldalon viszont ajandekba szanom igy nem tudok onnan rendelni, erdekelne hogy valaki nem latott-e mostanaban a Vaci utcai Footlockerben Jordan sapkakat, mert nagyon keresem. Lehet ott kapni ilyen sapkakat? Snapback es fullcap sapkakra, illetve baseball sapikra gondolok.

Nagyon megkoszonom ha valaki segit es kulon halas lennek ha leirna hogy milyen szinekben latott 😄



2015. jún. 19. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:
tudom hogy elég későn érkezik a válasz és lehet hogy márvettél is de ha nem akkor a Sneakerzben.
2016. ápr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!