Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van aki hordott már strandon...

Van aki hordott már strandon férfi tangát? férfi tanga kezd divatba jönni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 21:48
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
42%
Remélem soha nem lesz divat pasin a tanga.
2015. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
82%
Én még eddig nem láttam...de egy jó alakú pasin jól nézne ki
2015. jún. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
26%
azt 100%-ra biztosan allitom, h nem kezd divatba jonni. es remeljuk ez igy is marad. ha olyan jo kis vizilabdas tested van, akkor meg tud jol is kinezni, de amugy cink.
2015. jún. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
42%
Ne vegyen fel senki férfi tangát, akinek jó teste van az se, nagyon gáz! Nem kezd divatba jönni!
2015. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
75%

Rajtam többször is volt már szabadstrandon, ahol kevesen voltak. :) Nekem nagyon bejön, kényelmes és vagány. :)


A fürdőtanga fiúknál elég ritka, nem hiszem hogy divat lesz mostanában. Viszont a férfi tanga fehérnemű évek óta divat, sok fiú hordja, főleg nyári kánikulában. :) Többek között én is csak tangát hordok évek óta, és nem csak nyáron. Nekem nagyon bevált. :)


Te is tangát hordasz?

2015. jún. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
SZóval ha jó teste van megnéznétek aki fiú tangát hord :) lehet hogy nem jön divatba de ha már egy lánynak tetszik egy kidolgozott testen akkor már haladás..köszi a válaszokat :)
2015. jún. 30. 22:12
 7/49 A kérdező kommentje:
igen szoktam tangát hordani :) főleg meleg időben jó..de elviselném akármikor mert kényelmes :) és szerintem izgató is :) hát azért már láttam oár oldalt ahól árúlnak strandra való férfi tangát :) sportolok szóval testem is jó hozá :)
2015. jún. 30. 22:14
 8/49 A kérdező kommentje:
csak sajna inkáb titokban hordom..mert azért nem akarnám hogy családtagjaim megtudják..de azért titkolózni is rossz.
2015. jún. 30. 22:16
 9/49 A kérdező kommentje:
hoyg kezdél el tangát hordani? mi vett rá?
2015. jún. 30. 22:23
 10/49 anonim ***** válasza:
67%

Miért csak nyáron hordod ha kényelmes, meg főleg ha izgató is? Neked mi az izgató benne? A tudat, hogy tanga van rajtad, vagy az hogy érzed ahogy bevág a fenekedbe? :)


Igen, árulnak fiúknak is nagyon vagány fürdő tangákat, nekem is van, és te is vehetsz, ha neked is tetszik. Amúgy szerintem nincs ezen mit titkolni, egyáltalán nem gáz, ha tangát hordasz, ez ugyanolyan hétköznapi fehérnemű, mint bármely másik. Csak ez sokkal jobb, mint a többi. :) Rajtam évek óta nem volt másfajta alsó, csak tanga. :)

2015. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!