Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy fiú tangát hord és jó...

Ha egy fiú tangát hord és jó teste van hozzá az mért buz. S mindjárt? Ettől hetero is lehet az illető. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Nem lesz ettől búza valaki. Igazából én nem is értem, miért vannak külön női és férfi ruhák. Mert egy melltartónál még érthető, hogy miért nőknek van tervezve, de minden egyéb ruhadarabnál érthetetlen. Ki mondta, hogy egy szoknya, tanga, magassarkú stb. nőies? Ezeket mind mi írtuk hozzá, mert úgy véltük jól áll nőkön. De ki szabta meg, hogy ezeket csak nők hordhatják? Arról nem beszélve, hogy nézd meg a természeti népeket. Dél-Amerikában sok törzs férfitagjai ilyen tangaszerűségben vannak. Csak nálunk, a "fejlett világban" fura ez. Pedig semmi oka nincs, amiért annak kéne lennie.

Pláne, hogy a női ruhatár nagy része eredetileg a férfi ruhatár része (is) volt.

Úgyhogy szerintem mindenki hordja azt, amit szeretne, és ideje volna, ha anarchia lenne az öltözködésben, mert a normáink átlépték a logika határát.

2015. júl. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát igen csak sajna itt sokak el utasítják ezt. mert az csak a nőkön áll jól..oké egy kövér pacákon nem is áll jól. de egy jó testen igen. meg szellősebb is kéynelmesebb is mint a boxer.
2015. júl. 1. 00:40
 3/12 A kérdező kommentje:
külfőldön meg sokan használják ítélet nélkül, ott ne mszólnak nekik hogy héj ezt ne vedd fel mert ez csak nőkön jó.
2015. júl. 1. 00:41
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

#1: Ráadásul egy csomó "női" ruhadarab eredetileg a férfiak öltözéke volt... Úgy tudom, a magassarkú cipővel is ez a helyzet.

Egy csomó ilyen dolog van, hogy a közelmúltban így volt s jaj annak, aki máshogy csinálja, az deviáns... Akkor is, ha nem volt mindig így, nem mindenütt van így s igazából semmi logika sincs benne, csak errefelé mostanság ez a szokás.


Felőlem mindenki hordhat olyan ruhát, amit akar, igen tág keretek között. De nem mindenki ilyen toleráns, az emberek valahogy ilyenek.

2015. júl. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
Azert buz.S, mert egy masik ferfinek mutogatja magat. Maskepp igen nehezen derul ki mi van a ruha alatt. Es ha netan most az jon hogy igen de munkahelyi kozos oltozo ...stb, ez baromsag, mert lehet disztingvaltan oltozkodni, es lehet mutogatva ... ezert buz.S.
2015. júl. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát persze hogy nem kell mutogatva öltözködni. de strandra is lehet már venni. és ott azért meg bámúlják az embert..bár azzal meg nem kell talán foglalkozni :)
2015. júl. 1. 09:31
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Vannak nőies dolgok amik nőkön ál jó, a tanga, cicanadrág, magas sarkú, szoknya, harisnya ilyenek. Felveheti férfi is ezeket, csak épp búzának fogják nézni.
2015. júl. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Nyilvánosan viselve mindenkin közönséges és ízléstelen. Annak mutogasd, aki kíváncsi a pitsádra, de nem kell feltételezni, hogy mindenki az. Hányinger, amikor enne az ember a strandon és egy csupasz valagat kell bámulnia. Meg amikor el kell magyarázni a gyereknek, hogy miért pucér a néni/bácsi...

Őszintén szólva privátban totál hidegen hagy ki mit visel a ruha alatt, amíg én nem látom. Semmi közöm hozzá. Ha valaki exhibicionista és tetszik vagy sem, közszemlére teszi, akkor nekem meg jogom van kifejezni a nemtetszésemet is, nem?

Egyébként meg ha már annyira toleránsat játszunk, miért ne vehetné fel bárki? Miért kell hozzá jó test? Pont ugyanolyan beszűkült a gondolkodásod, mint a homofóboknak, kicsit vicces azért.

2015. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy nem veheti fel bárki..szerintem strandon fontosabb az hogy ha már felveszi valaki jó teste legyen nem?
2015. júl. 1. 11:45
 10/12 anonim válasza:
0%

Hát nem tudom..nekem a férfitanga b*zis, a tanga maradjon a nőknek. Egy férfin a boxer sokkal jobban áll.

UI.: Csak nem egy Fairy Tail fan a kérdező? :3 a név alapján

2015. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!