Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, Lányok milyen ruhában...

Fiúk, Lányok milyen ruhában nyomultok buliban és milyenben látjátok szívesen a másik nemet?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen diszkószerű helyekre nem járok... szóval ha ezt érted csak buli alatt (pl. egy koncert már nem játszik), akkor egyáltalán nem bulizom. Amúgy ha elmegyek szórakozni, attól függ, mit veszek fel, hogy hova megyek. Ha vmi puccosabb helyre, ahol nem mozgok túl sokat, egyberuhát vagy egyenesszárú elegáns anyagból készült nadrág-csinos felső(esetleg blézer)-kombót veszek sarkas cipővel, ha koncertre megyek, akkor meg kényelmes (de nem sport)cipőt veszek valami csinos, vagány felsővel és csőszárú nadrággal. Plusz hozzájuk illő ékszer ízlésesen, vagy kendő/sál, ha védeni akarom a nyakam.


Amit srácokon szeretek ilyen helyeken:

-ízléses, nem túl feszülős, de nem is bő ing, ami nincsen kicsicsázva, tehát nincs rajta se nonfiguratív tetkó, sem batár nagy felirat, sem flitter, sem 72-es betűmérettel ráírt márkanév

-pólóból alkathoz illő darab, amin nincsen semmi viccesnek szánt szánalmas felirat, nem ez a klasszik tornapóló fazon - amúgy nekem az enyhe, magasabb V-kivágás pl. tetszik pólókon; és ezen sincs semmi csillám meg bazi nagy nyomott minta... amúgy van olyan hely, ahol egy zakó kifejezetten jól néz ki egy szereléshez, de pl. egy ugrabugrálós koncerten már túlöltözöttnek érezném

-egyszínű, nem kicsicsázott, nem agyonhordott, alkathoz illő, nem túl bő szárú nadrág - ebből nekem bőven jöhet egy normális bermuda is, ha meleg van

-szép félcipő, mokasszin vagy vagány, jó minőségű edzőcipő (de nem az a nagyon böhöm, amit túrázáshoz használ az ember)

-kiegészítőkből a kevesebb több... ne legyen rajta kilós fux, kutyalánc, dögcédula, csillogós fülbevaló, nyakszorongatós fagolyós nyaklánc, fogékszer... ami nálam bejön, az egy jó minőségű karóra és mondjuk vmi szimpla ezüst karkötő

-ne legyen rajta rózsaszín, pink meg babaszínek

-ami még nem: póló alatta hosszúujjúval, Hawaii mintás ing, makkoscipő fehér zoknival, susogós melegítő, szandálzokni, műanyag strandpapucs, nagypapi jégeralsója típusú rikító virágos beachnadrág, meztelen felsőtest (tök mindegy, milyen a teste, én nem akarom vadidegen emberek testét nézegetni olyan helyen, ahol nem indokolt - pl. strand), öltöny edzőcipővel

2015. júl. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Legszívesebben ingben, vagy egyszínű (esetleg kisebb feliratú) póló, aminek nincs kivágva a nyaka.

Nadrágként egy nem agyonhordott farmer tetszik, cipő mindegy, csak menjen a ruhához.


Ami nálam tabu: Rózsaszín színű ruhadarabok, melegítő, agyonhordott cipő.

2015. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

cső farmer, vans era, lazább basic póló, vagy zenekaros nőiesebb féle, kockás vagy farmer ing, mintás trikó, farmer vagy bőr dzseki, óra, nyaklánc vagy gyűrű, smink


fiúk:

cső vagy szűk egyenes szárú, sport cipő, tornacipő, kerek nyakú pólók, de nem tesi póló, kockás vagy farmer ing, farmer vagy bőr dzseki.


szóval majdnem ugyanaz, mint amit én hordok, csak fiúban. : D

diszkóba nem járok, inkább koncertekre, vagy olyan klubokba, ahol nem kell kispitsa ruhákba bújni. :D

25L

2015. júl. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18 éves fiú vagyok, sokat járok szórakozni ilyen helyekre, úgyhogy van egy kis tapasztalatom :P megpróbálom leírni a véleményem

Ha csak az öltözködésről van szó, akkor szűk farmer, fekete vagy fehér divatos ing. Lentre vagy egy sportcipő (pl. Air force), vagy egy menőbb félcipő. Inget be szoktam tűrni. Régen övvel hordtam, de egyre jobban rászokom a hózentrógerre, szerintem marha jól tud kinézni. Ing ujját felhajtom, bal karomra óra és ezüstgyűrű. Egyébként van még egy vékony ezüst nyakláncom is, de azt direkt eltakarom a ruhával.

Nőknél is persze az összkép számít... Ami nekem bejön, az az előnyös smink, platform magassarkú és rose gold bizsuk, órák.

2015. júl. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!