Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok milyen pasin ez a...

Lányok milyen pasin ez a szoknya? Hordjak ilyet?

Figyelt kérdés
[link]

2015. júl. 9. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Uhh...nagyon jóó...ha a fiúkat szereted...
2015. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én jobban tolerálom ha férfiasan öltöznek a pasik.
2015. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne, semmi esetre se.
2015. júl. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan,mintha egy kendőt kötött volna a derekára.Amúgy nekem személy szerint nem jön be ez a langyi öltözködés.Ebben semmi stílus nincs.
2015. júl. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne, inkább öltözz férfiasan, hordj nadrágot. Nekem semmiképpen nem tetszene, ha egy fiún ilyet látnék.
2015. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szoknya. :DDDDDDDDDDDDDD Biztos vannak olyan ribik, akiknek bejön, hordjad csak nyugodtan legalább több normális lány marad nekem, mert egy ilyet egy normális lány (értsd nem ribänc) nem tolerál egy férfin, aki iránt többet érez az átlagosnál. :D Sok sikert kancsokám. :D Mellesleg attól mert az USA-ban divat itt még nem valószínű, így eléggé idiótán fogsz kinézni. Bár ha felmerül az a kérdés valószínűleg így is az vagy. :D 22/f. :D Szivárványt neked. :D
2015. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Eléggé elterjedt már ez az ocsmányság az 50 kilós, 14-16 éves, szôrtelen fiúk körében. Lány létemre nem venném fel, nagyon gáz.

16/l

2015. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rettentő ocsmány.
2015. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!