Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem vakítóan de fehér bőr,...

Nem vakítóan de fehér bőr, természetes vörös haj, átlagos testalkat- Milyen színű fürdőruhát vegyek, vagy mely színeket kerüljem el?

Figyelt kérdés

Fehér bőrű vagyok, bár fog a nap, tehát nyáron ha rám néznek nem vakítok a napsütésben. Szeretnék bikinit venni, viszont bizonytalan vagyok pl a feketében, vagy a narancssárgában, hiszen mindig barna bőrű modellekkel reklámozzák, és valljuk be jobban áll nekik...

Aki ért hozzá milyen színt ajánlana? Ősz típus vagyok. Vagy mit kerüljek el...



2015. júl. 11. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ami tiltó listás, az a fehér és a neon színek! A többit( szerintem a feketét is) nyugodtan viseld! Bár még jobb, ha feketében van valami más szín is.
2015. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát elsősorban az hogy átlagos testalkat, jó lenne tudni, mit takar... csakmert lehet úgy érzed hogy pl az oszlop alakod átlagos, de ahhoz a típushoz is megvannak azok a ruhák amik jól állnak és csak kiemelik az alakot. [link] Erre gondolok.

Ha tudod hogy ősz típus vagy, akkor nem nehéz már utánajárni mik állnak jól neked, és mik nem.

[link] Ezt találtam ami talán hasznos lenne neked ^^

2015. júl. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fekete szerintem nagyon mutatós lenne. Ami szerintem még tuti jó, az a királykék, a smaragdzöld, melegbarna (világosabb, sötétebb is), mélyebb homokszín, narancsos színekből olyan, amilyen típus / árnyalat a hajad is (pl. természetes vöröshöz terrakottát vagy rezes árnyalatút el tudok képzelni), türkizkék/zöld, arany, sötétkék. A burgundi/bordó szín is elmegy, de az azért nem annyira jó, mint az előbbiek..


Ami szerintem tiltólistás:

-rózsaszín, pink

-piros

-fehér és bármi, ami nagyon világos / pasztell (az a bőröd miatt)

-olyan narancs, ami elüt a hajadtól

-lila legtöbb árnyalata

-nagyon hideg színek (jégkék, menta)

-szürke, ezüst

2015. júl. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
Zöld. Asszol passzol,talán a szemed is az.
2015. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 opened paradise ***** válasza:
*ahhoz
2015. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van ezeknek jelentősége? Nincs.

Vegyél olyat, ami kényelmes.

2015. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!