Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen ha egy...

Szerintetek milyen ha egy magas lány felvesz magas sarkú cipőt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl magas 174 cm a magasságom,ráadásul vékony is vagyok, de így is sokszor kellemetlenül érzem magam ha felveszek egy magassarkút. Ezért nincs is sok ilyen darab a cipőtáramban, viszont most beleszerettem egy telitalpú magas szandiba, amit meg is rendeltem. Csak félek, mert nem akarok égi meszelő hatást kiváltani az emberekből. :) Szerintetek? Lehet hülyeség de ne érezzem ettől magam kínosan?
2015. júl. 16. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Vicces.
2015. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

en speciel mindig megnezem az olyan lanyokat, akiknek szep hosszu labaik vannak es magasak, es ezt egy magassarku megjobban kiemeli. nekem tetszene, de tegyuk hozza en sem vagyok alacsony.

f/20

2015. júl. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves Első, te biztos alacsonyabb vagy...vicces. :)
2015. júl. 16. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Én simán felveszem iskola alkalmakra,soha nem gondolkodtam rajta,hogy mi van,ha túl magas vagyok.Meg legalább vékonyít :D

15/L

2015. júl. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Rebellious Dead Lady ***** válasza:

Sz**d le, hogy ki mit gondol, ha te jól érzed magad benne, akkor azt hord. :D


De, ha a véleményre vagy kíváncsi: hát... Nem szeretnélek megbántani, de tényleg "furán" áll a magassarkú egy magas csajon...

2015. júl. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen csajok jönnek be leginkább. :)

23/F - 192cm

2015. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!