Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A budapesti Royal szalonról...

A budapesti Royal szalonról mik a vélemények? Nagyon drágák ott a ruhák?

Figyelt kérdés

idén lesz a szalagavatóm, és találtam ott egy szép ruhát. de sehol egy ár pl. valamint amit kinéztem esküvői ruha is, nem tudom, hogy a hosszított szoknyával lehet e kezdeni valamit

valaki kölcsönzött már onnan?



2015. júl. 18. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokkal pontosabb és reálisabb választ kapsz ha a szalont kérdezed.
2015. júl. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már megkerestem őket, de nyilvan ők nem fogják azt mondani, hogy hát a kiszolgálás bunkó és néha szétjönnek a ruháink.
2015. júl. 19. 12:18
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem a debreceni Royal-ból volt a szalagavatómra a ruhám keringőhöz. a sok fehérruhás lány közül mindenki szerint az enyém tűnt ki, mert gyönyörű szép tüllös ruha volt, beleszerettem én is egyből:) a hosszított szoknya alatt az uszályt érted? ha azt nem lehet levenni, akkor nem tudom, ezt ott érdeklődd meg. amúgy mi 25000Ft-ért kölcsönöztük, a többi lány igaz, hogy ilyen 10-20 ezer között, de egyik sem nézett ki így, mint a royalos. bemenni bemehetsz körbenézni a szalonban:)
2015. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt :) a 25ezerben benne volt a foglalo is?
2015. júl. 19. 19:55
 5/10 anonim ***** válasza:
A pécsit is dicsérik. :)
2015. júl. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2015. júl. 19. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
igen, 10-et kellett elore fizetni, aztan mikor hazavittem a ruhat, a maradek 15-ot.:)
2015. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2015. júl. 20. 02:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mennyire aktuális még, de válaszolok.:) Nekem is onnan van a ruhám, az egyik budapesti szalonból, 35 ezer volt. De gyönyörű az egész, elsőre beleszerettem. Amikor én a szalonban voltam, akkor volt külön szalagavatós ruharészleg, és onnan lehetett válogatni. Nem tudom, hogy menyasszonyi ruhát engednek-e, de meg kell érdeklődni. :)
2015. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát én csak az egyik szalonban voltam bent, asszem a Classicban...de őszintén én nem voltam elájulva, nem is onnan rendeltem :/ bár még augusztusban voltam, szóval lehet korai volt, mondjuk már akkor is volt elég sok ruha.

végül konkrétan a szalonjuk mellett volt egy kis no name öreg néni ruhákkal, tőle bérlem :)

2015. nov. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!