Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hatosztályos gimibe megyek,...

Hatosztályos gimibe megyek, mit vegyek fel első nap?

Figyelt kérdés
Nem tudom, húzhatok-e farmershortot, meg ilyenek. (Amúgy lány vagyok...

2015. júl. 20. 06:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első nap gondolom évnyitó van, akkor: fekete szoknya, fehér blúz. Kivéve, ha van egyenruha, vagy egyenblúz az iskolában, akkor azt.
2015. júl. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát attól függ h évnyitóval egyben lesz, vagy sima tanítási nap. ha előbbi akkor ink hagyományos évnyitós rucikat, ha a második akk lehet farmershort :) (am popsivillantós short?)

24/L

2015. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy első tanítási nap...
2015. júl. 20. 13:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Az 1. tanítási napon (nem az évnyitón) valószínűleg farmert veszek vmilyen felsővel (magasderú nadrág és betűröm a felsőm)
2015. júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem a saját stílusodnak megfelelően öltözz, mert akkor fognak megismerni az osztálytársaid. Mondjuk azért akármilyen is vagy, nézz ki normálisan. Nem tudom, hogy jó idő lesz-e, de ha igen, akkor szerintem vehetsz fel sortot, bár jobb ötlet lenne pl. a szoknya, mert egy farmersortban k*rvásnak tarthatnak, ami nem szerencsés az első nap. Ha rossz lesz az idő, akkor ugye nem akarsz sortozni?
2015. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szóval, te már oszlopos tagja vagy a sulinknak. Azt mondom, vegyél fel... Valami WADYTTTTOOOOOTTT :3

11.A-s vagy.. szóval... miért ne? :D

2020. jan. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!