Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szűk, hosszabb pulóvert mivel...

Szűk, hosszabb pulóvert mivel lehet hordani? (a probléma részletei a leírásban)

Figyelt kérdés

Kaptam néhány pulóvert, amit a jelenlegi ruhatáramból semmivel sem tudok hordani. Ahhoz nem elég hosszúak, hogy takarják a fenekem, így a cicanadrág kilőve, ha ráhúzom nadrágra, akkor kidomborodik a felső része és az övnek a bújtatói, van egy fekete körszoknyám, de azt elvileg derékig fel kell húzni, azt nagyon lenyomja, ilyen pulcsival alig lóg ki és szerintem hülyén néz ki.


Betűrve szerintem egy pulóvert nem szokás hordani. Igaz, olyan, mint egy vastagabb, kötött hosszú ujjú, de azért látszik, hogy nem az.


Mit javasoltok, mit vegyek hozzájuk őszre?


Köszi! :)


2015. júl. 24. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:
így látatlanba nehéz, eesetleg kép a pulcsikról? nem kell te is rajta legyél, nyugi:))
2015. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most sajnos máshol vagyok, nincs nálam, de egy fenék közepéig érő sztreccs pulcsit képzelj el, ami nyúlik rendesen, de aztán mindenre rácuppan. :)


Pont olyan, mint ezek a feszülős miniruhák, csak annál rövidebb. Egyszerűen minden átüt, ami alatta van.


Próbáltam képet keresni, de sikertelenül. :(

2015. júl. 24. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:

Farmerrel? vagy egy rövidnadrággal. (nem tudom mennyire vastag, ebben a meleg időben )

Mással nem nagyon tudom elképzelni.

Első voltam:)

2015. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!