Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a véleménye az idei...

Kinek mi a véleménye az idei nyár nagy slágeréről, a feneket mutató rövidnadrágokról? Tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Biztos eddig is hordtak ilyet a lányok,de idén feltűnően sokan járnak benne.Általában farmer rövidnadrágok,amiből kint van a lányok feneke.Csak szerintem ciki ez?Normál esetben nem kellene eltakarnia a nadrágnak az ember hátsóját?
2015. júl. 26. 10:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én nem érzem benne jól magam:D de igen most nagyon sokan jarnak ebben...:) de ha oket nem zavarja,engem sem
2015. júl. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Idei nyár slágere? Tavaly is mindenkin az volt..
2015. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz látvány. Szúrnám az ilyen csajokat, de hosszútávra nem kellenének nem bírom, ha a párom ribisen öltözik.
2015. júl. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez már évek óta divat. :D Ha a férfiak póló nélkül járhatnak, akkor miért ne?
2015. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A fiúknak biztos bejön,de én nem vennék fel ilyet. 18/L
2015. júl. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Annyira közönséges. De ami a legszebb, hogy leginkább a 13-16 évesek hordják, aztán meglepôdnek, ha valaki megtapizza ôket buszon, villamoson.
2015. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Természetfüggő...az a legnagyobb baj,hogy önkritika nélkül hordja mindenki...Én nem venném fel,de nem is vagyok magamutogató :P
2015. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem új dolog, tavaly meg tavaly előtt is járkáltak ilyenben.

Szerintem undorító, a belem kifordul tőle. A nyár egyébként is az alulöltözöttség gusztustalan évszaka és ha megyek valahova, már nem tudom, hova nézzek, hogy ne kilógó seggeket, melltől csípőig látszódó hasakat vagy melltartó keresztpántokat (amik nyakig fel vannak húzva) lássak. Nő létemre a hányinger jön rám ezektől.

2015. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek az előzöm szólóval.

Az egészben a legszomorítóbb tényleg az,hogy legtöbben a 12-16 éves lányok hordják. Akinek meg egyáltalán nem formás a feneke az nem tudom minek mutogatja. Szerintem szánalmas.

2015. júl. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az egyik legjobb barátnőm vett magának ilyet,erre én azt mondtam neki,hogy ő nem rib.anc,de az ebben a nadrágban rib.ancos,ő megharagudott és azt mondta,hogy nincs ízlésem,mert ez a divat.
2015. júl. 27. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!