Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire ciki, ha nem eredeti...

Mennyire ciki, ha nem eredeti Converseben járok?

Figyelt kérdés

gyakorlatilag csak annyiban különbözik az eredetitől, hogy elől, az orr részénél kisebb az a fehér, gumis rész. amúgy meg fekete és magas szárú.

még nem használtam, mert engem nagyon zavar. még az is jobb lenne, ha nem lenne rajta az oldalán a csillag, de legalább rendesen nézne ki elől a gumis része.



2015. júl. 26. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Részemről akár eredeti, akár nem, nem azzal foglalkozok, kinek milyen márkájú a topogója. Persze, ha neked olyan az ismeretségi köröd, hogy márka cimkével igazolt cuccokban fogadnak csak el, akkor soha ne vedd fel a hamisítvány cipődet .
2015. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem csak azzal van bajom, hogy az elején a gumis része kisebb, mint a rendesnél. más hamisítányoknál rendes ez a része.
2015. júl. 26. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, h olyan feltűnő.

Ha zavar, ne vedd fel, és vegyél eredetit, ha úgy tetszik.

Ha rájönne esetleg valaki, hogy nem eredeti, mondd, hogy ez csak Neked lett gyártva, szóval egy igazán egyedi darab! :D

2015. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D
2015. júl. 26. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Tornacipőért kiadni 10+ ezer forintot pusztán divatból ciki. Venni egy másolatot hogy ilyen ciki emberekre hasonlíts még cikibb. :D De csak szerintem valaki szerint menő
2015. júl. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja észrevenni. Nekem is van két replikám, a kutya meg nem mondja, hogy nem eredeti. Aki meg ilyennel foglalkozik, az engem nem érdekel.
2015. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem venném fel. A múltkor láttam egy Jugó piacos "ermex"-et egy srácon. Nevetséges volt.
2015. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!