Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövid nadrág túl bő. Tudnám...

Rövid nadrág túl bő. Tudnám szűkíteni házilag?

Figyelt kérdés
Varrógép nélkül van valami olyan trükk, ahogy összébb lehetne húzni, hogy ne csússzon le? Pl valahol összébbhúzni valami erős cérnával?

2015. júl. 29. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Hát szerintem az egyetlen megoldás a sok csoki... :)
2015. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kézzel is lehet varrni....
2015. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5-700 Ft-ért normálisan megcsinálja neked egy varrónő/ruhajavító, szerintem inkább válaszd ezt, mint az otthoni gányolást, ha nem értesz hozzá.
2015. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi. az a gond, hogy szombaton utazom és most már nem hiszem, hogy ez a varrónő beleférne. de ha tudtok egyet ajánlani aki gyorsan megcsinálja az szuper lenne.


igazából én arra gondoltam, hogy összehúzom egy ponton a derekát és azt egy pár öltéssel összevarrom. csak ehhez valami nagyon erős cérna kellene szerintem.


(övem meg csak egy elegáns van, ami ennél bénán nézne ki...)

2015. júl. 29. 22:51
 5/5 anonim válasza:
Vegyel egy olcso ovet mar lehet kapni 8-900 ft ert is.... ami illene abba a naciba! :)
2015. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!