Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pocakos, de kedves arcú...

Pocakos, de kedves arcú férfiként milyen rövidnadrágot vehetek fel a munkahelyre?

Figyelt kérdés
Térd felett végződőt (combközépig érőt), térd alá érőt, esetleg csak halásznadrágot?

2015. júl. 30. 19:38
 1/3 anonim válasza:

Amilyet a munkahelyed megenged...

Sajnos Mo elég konzervatív ebből a szempontból, én pl olyan klíma nélküli ablaktalan meleg irodában vagyok, ahol ügyfelekkel még véletlenül sem futhatok össze, mégis rám szóltak 2 éve a térdig érő rövidnadrág miatt...

Azóta vettem térd alá érőt, kb 10-15 centi látszik ki a lábamból, de bővebb szárú és ami fontos leülve fel tudom húzni akár térdig is ha nagyon meleg van. Úgysem látja senki, de mégsem döglök meg benne.

Ami vicces hogy ez olyan cégnél van ahol más beosztásban a munkaruha része a lezippzárazható szárú nadrág ráadásul olyan munkavállalónál aki folyamatosan találkozik ügyfelekkel... :) Logika hol laksz?

2015. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ügyfelekkel nem találkozom, két másik férfikollégával ülünk egy irodában. Mindkettő fiatalabb nálam, és persze nem is pocakosak, ezért bátran bevállalják az egész rövid sortokat is. Én eddig - a pocakom miatt - csak hosszúnadrágban mertem bemenni a munkahelyre, de már unom, hogy úgy nézek ki a kollégáim között, mint egy konzervatív hetvenéves.
2015. júl. 30. 20:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél fel térd felé érőt is,nem fognak kiröhögni!Legyél merészebb picit,és magabiztos:)
2015. aug. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!