Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi értelme van a trikónak?

Mi értelme van a trikónak?

Figyelt kérdés
Arra a hagyományos fehér, többnyire bordázott fajtára gondolok. Vagy másik néven atléta. Úgy értem, hogy csak magában hordva nagyon nem néz ki jól (egyedül Bruce Willisnek áll jól, de neki is csak koszosan és szakadtan), más ruha alá venni meg minek? Mert ha hideg van, akkor már miért nem vesz fel az ember egy pulóvert? Ami ráadásul hosszúujjú.

2015. aug. 5. 10:46
 1/8 E1D1E válasza:
100%

Azért hordják ezt az emberek mert így a a verítéket ami a háton és a melkason képződik gyorsan felszívja és nem lesz izzatt a felette lévőöltözéked.

A másik meg az, hogy ezt be szokták tűrni a nadrágba (édesapám a katonaságnál ennél tovább ment és ő konkrétan az alsógatyájába tűri be), hogy ha hajolgatnod kell és fúj a szél, ne fázzon meg a derekad.

Vagy ha ingben vagy, ne fázz.


Én enyit tudtam, jelenleg ezt én egy sima pólóval helyedtesítem, légkondicionált helységben dolgozom. (póló;pulóver;póló és így nem fagyok meg nap mint nap a 19C fokon)

2015. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Ahogy az első írja. De jól öltözött nő a ruha alá nem trikót vesz, hanem kombinét. Mindkettő ugyanazt a célt szolgálja.
2015. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha hideg van: atléta, póló, pulcsi, (pulcsi, mellény)

Tudod, réteges öltözködés.

Vehetsz te fel vastag pulcsit, ha eláll a dereka és majd megfagysz.

2015. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfázik az ember veséje,mindent megadna,hogy visszacsinálhassa az időt,és felvehessen trikót,és betűrhesse. Amúgy a pulóvert azért veszed fel,ha ne fázz,a trikót pedig azért veszed fel,hogy betűrhesd,és ha a derekad kint van,ne legyen belőle bajod!

Én nagyon nem szeretek rétegesen öltözködni(imádom a hideget),viszont nem bírom ki,ha kint van a derekam. Én ezt télen egy derékmelegítővel oldom meg. Nem folyik a hátamról a víz a meleg miatt,viszont nem is fáj a vesém 2 hetente.

2015. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2, ki visel ma már kombinét, te nagyon el vagy tévedve.
2015. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 E1D1E válasza:
gondolom azok hordhatnak ilyesmit akik még tudják, hogy az mi fán terem.
2015. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem tetszik egy szép kombiné, bár egy sincs :P

L

2015. aug. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Abszolút értelmes ruhadarab. Megjegyzem, van belőle fekete is.


Télen ha fél napot kinn vagyok a mínusz 20-ban, 3-at 4-et egymásra veszek a legelső réteg pulóver alá. Ha pólóból csinálnám ugyanezt egymásra se menne, de ha mégis le sem tudnám tenni magam mellé a kezemet, annyi minden nyomná a hónam alját.


Nyáron pedig a magyar klíma trikóra van kitalálva, nincs az az isten, meg az a csodaszer, hogy ne csurogjon az ember hónaalja egy pólóban. Nem összefujkálniuk kéne magukat a drága uraknak, hanem esztelen polók helyett trikóban járni. Semmi takargatni meg szégyenkezni való nincs egy fiú vállán. A szőrős lábszárukat bezzeg nem röstellik mutogatni már 15 fokban is, pedig annak aztán édes mindegy, hideg van-e, vagy meleg...

2015. aug. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!