Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a jobb cipő?

Melyik a jobb cipő?

Figyelt kérdés
Nagy dilemmában vagyok, hogy melyik cipőr vegyem meg. A Reebok cf nano 4.0 vagy 5.0. Az 5.0-nál a kevlar réteg miatt vagyok bizonytalan, hogy nem nehezebb-e a cipő.

#cipő #CrossFit #reebok cf
2015. aug. 5. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát póbáld fel a boltba ha esetleg nem rendeled. de egyébkén ez a 4.0 meg 5.0 nem értem.
2015. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1./ Amelyiket meg tudod fizetni;

2./ amelyik tetszik;

3./ a "másik", mert az "egyik" a bal.

2015. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Dogmatix91 ***** válasza:
Az 5.0 könnyebb mint a 4.0. Egyébként teljesen mindegy, azt vedd amelyik jobban tetszik. Egyiktől sem leszel sem erősebb, sem gyorsabb és mindkettő remekül sikerült cipő.
2015. aug. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Mindkettő jobb, de az 5.0 még jobb állítólag, bár én nekem csak 3.0 és 4.0 volt, így az 5-ösről még nincs tapasztalat...


Viszont nézd meg a Nike Metcon-t is, most amúgy is elég nagy a harc a Reebok vs Nike között...

Ott már nagyobb lesz a különbség, mint a 4.0 vagy 5.0 -ás Reebok között...

2015. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!