Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 173 cm magas lánynak tényleg...

173 cm magas lánynak tényleg nem szabad rendes magassarkút hordania?

Figyelt kérdés
Nem hordok gyakran magassarkút, de ha mégis, akkor mindenki azon viccelődik, hogy zsiráf vagyok meg jönnek a hasonló beszólások. Nagyon sok embernél eleve magasabb vagyok, minden lánynál az ismerőseim közül és sok pasinál is. Egyébként nem szoktam 10 centis sarkakban grasszálni, tehát csak pár plusz centi a magassarkú, de a folyamatos kommentek miatt elgondolkoztam, hogy tényleg ennyire rossz, ha néha magassarkút húzok? Illetve szerintetek mi az elfogadható limit sarokméret, aminél semmiképp ne vegyek fel nagyobbat?
2015. aug. 5. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
En ugyan csak 2 centivel vagyok alacsonyabb, de előszeretettel hordok magassarkut nem csak alkalmakkor hanem hetkoznap is. A legmagasabb az 10 centis de meg soha nem szoltak be hogy zsiraf lennek. Ne torodj veluk, szeretnének ok is ilyen magasak lenni. Csak irigyek. :)
2015. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ffi vagyok és az a véleményem, ha még emel 10 centit a sarok, akkor sem magas. Vagy a hajaddal is lehet ellensúlyozni. Vékonyra lefésülve alacsonyabbnak tűnsz.

Jó én mondjuk 189 vagyok :)

2015. aug. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%

Én ugyan csak átlag magas vagyok, 168 centi, de nem hordok magassarkút. Kétszer volt rajtam (egy esküvőn és vizsgán), azóta többször nem.

Off 1: és nem irigységről van szó (én nem szeretnék magasabb lenni, már így is néha kellemetlenül érzem magam a kisnövésűek között), de még egy magas lányt sem láttam szépen magassarkúban menni. Persze biztos vannak olyanok, akiken jól áll. (Off 2: vajon a 150 centis lányokra is irigyek vagyunk akkor, ha letörpézzük őket, mert a legtöbb pasi rájuk bukik? Nem hinném, csak rosszindulatúak az emberek...)



Le lehet pontozni, mert nem értek veletek egyet.


Egyénként meg nincs olyan, hogy nem szabad hordanod magassarkút, mert a társadalom azt mondja. Engem nem érdekel, amíg nem tartasz fel, bár akkor sem a magassarkúd miatt fogok rádfújni ;P

2015. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy ki mit gondol?:D Hordj azt, amiben te jól érzed magad.:D Én 178 cm-vel felhúzom, ha úgy tartja kedvem (amúgy nem gyakran van, mert nem vagyok egy magassarkús típus, de az én magasságommal is simán hordanám akár napi szinten, ha az én stílusom lenne), mert nem érdekel senki véleménye.:D Amúgy is, nincs jobb, mint egy magas csaj, akinek jól áll a magassarkú és tud benne menni.:D Szóval szerintem nyugodtan hord, ha úgy van kedved.:) 15/l
2015. aug. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hordd azt, ami jól esik. Én is 173 centi vagyok, de fel nem vennék magassarkút. Egyrészt, mert a legtöbbje ronda, másrészt nem akarok magasabb lenni a páromnál. De van olyan lányismerősöm, aki olyan 175-6 körül van és simán hord magassarkút. Nem gondolok emiatt róla semmit.
2015. aug. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tiltja senki. Én azt vettem észre, addig mindenképp kényelmetlenül érzed magad amíg téged zavar. 170 vagyok, szóval nem sokkal alacsonyabb, de 1-2 éve rászoktam, és leszólást még nem kaptam érte. Az más ha valaki csúnyán megy benne, mert az tényleg vicces, én is nagyon figyelek mindig. Fokozatosan kezdtem magasabbakat hordani, nem egyből vettem 11-2 centiset. (egyébként azt cáfolnám hogy egy magasabb nő nem tud benne szépen járni. én sokat láttam már akik tudnak, és magammal kapcs. is pozitívak a visszajelzések. Igaz elég vékony is vagyok, de már többször hitték azt hogy modellkedem, jól esett) "limit" nálam max akkor van ha van barátom épp, és az ő magassága befolyásol, de az eddigi kettő 178 és 180 volt, szóval őket még pont nem tudtam lekörözni. Egyiket se zavarta ha egy szintbe kerültünk. Neked kell megítélned, szükséged van-e erre, vagy figyelmen kívül tudod-e hagyni a környezeted piszkálódását. Ezt azért kicsit átérzem mert anno engem is csupa alacsony lány vett körül, de elköltöztem és azóta teljesen átlagosként tekintek magamra, totál más környezetbe kerültem.

22/L

2015. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!