Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek nőiesen és...

Hogyan öltözzek nőiesen és rockosan is egyben?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon elkezdett foglalkoztatni a külsőm, főleg az öltözködésem.Elegem van abból, hogy mindig olyan pasikat vonzok akik nekem egyáltalán nem jönnek be(pl:vasalthaj, meg rózsaszín göncök stb).Amúgy nem úgy öltözködöm mint a pláza cicák, csak nőies vagyok.És utálom ha discosnak vagy valami ilyesminek néznek.Ezzel ellenben imádom a rockot, a rock feszteket az embereket, egyszóval tetszik a stílus. És arra gondoltam hogy a két stílusból kellene össze kommbinálni egyet, úgy hogy rockos is legyek meg nőies is.Tudnátok adni ötleteket???
2008. szept. 5. 23:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én amikor még 16-18 éves voltam, mindig piros-feketében jártam, ez illik a rockosabb stílushoz. Fekete bakancs, fekete miniszoknya, piros-fekete felső, stb. De igazából minden nőcisebb ruhát vagánnyá lehet tenni egy acélos bakanccsal.

Remélem a "rockos" alatt nem az emo stílusra gondolsz, én azt roncknak nem nevezném.

Én valahogy úgy voltam ratja, hogy mindig volt rajtam valami fekete, az volt az alap, azt dobtam vel valami más színnel (ami ugye nálam főleg a piros volt), ami neked tetszik, azzal.

2008. szept. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :) Amúgy NEM az emot értem rockosabb alatt, mert azt én sem tartom rocknak.
2008. szept. 6. 07:38
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
jó, amit az előttem szóló ír. fekete alapszín, ha akarsz erre válassz valami mást (ami nem rózsaszín). aztán lehet mindenféle szöges kiegészítő, meg bőrcuccok, meg ékszerek, és feketére festett szem.
2008. szept. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

énis lány vagyok, próbálok rockeresen és nőiesen öltözködni egyben. Nálam: szegecses öv, kereszt a nyakamba, sok karkötő (de nem a könyökömig:D) ,szűk farmer vagy fekete nadrág, és egy szűk felső. Én pl. nagyon szeretem a lilát, feketével iszonyat jól néz ki, de a piros-fekete összeállítás is nagyonjó:)

vagy ha nem akarsz acélbetkót hordani, ott a tornacipő:)

2008. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nah én is ebbe a stílusba tartozok..h rock és 1kis nőcisség..Am tegnap ráakadtam a csórába életem szerelmére, egy magassarkú tornacsukára..és ráadásul ezer ft volt..ugy bele vok esve..áhh el se tom monsdani mennyire:) Am én is szegecses övet szoktam hordani, és saját készítésű karkötőket(a legtöbb fekete..de van benne piros és ezüstös..ezek a feketével kombinálva..)Keresztes nyakláncom még sajnos nincs..de horoszkópos az van:D A körmöm alapbol fekete. Én bakancsot nem hordok..de az se rossz, van akinek kimondottan jol áll:) A smink se lényeg..én 6. ota sminkeltem fekete szemcerka..de 9.be leszoktam, és most 10.be már nem is igénylem..de lehet h télen visszatérek rá néha-néha..csak nyáron nem vmi jo mikor elkezd folyni..Jah meg még van az a kéz izé..nem tudom mi a neve..de a csuklo és a könyök közé teszik..gőzöm sincs mi a neve..nah de abbol is vannak pl fekete fehér, fekete piros..+nekem pl van 1 fekete, kék lánccal(mihálynapi vásárba vettem debrecenbe) meg van ilyen hálos is..az is elég rockos, de azért nőcis is..Ha szereted a halálfejet akkor vmi halálfejes gyűrű.

Ám meg kérdezhetem h hány éves vagy?

Nah rem tudtam vmit segíteni.

Pusy:Latka

2008. szept. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Meg esetleg fekete csipkés cuccok,fekete(+valamilyen) színű fűzők, bár ezek már gótosabbak, de attól még szépek és nőiesek és mutatják, h nem vagy plázacica vagy diszkós :D
2008. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az ötleteket, jóól fognak jönni :)

Az alap cuccok megvannak tornacipő meg szegecses öv ja meg a körmömet is kifestettem sötétre majdnem tiszta fekete, de van benne lillás árnyalat is(nekem nagyon tetszik).A fekete meg alapból a kedvenc színem, szal van bővel pólóm meg gatyám is.

A fűzők meg nekem is nagyon bejönnek sőt akarok is egyet, csak eddig nem találtam megfelelőt:(

Valaki kérdezte a koromat: 16 múltam.

Jah és ha valakinek van még valami ötlete az létszi írja meg :)

2008. szept. 6. 13:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is a rockot szeretem leginkább, de gothosan öltözködöm, mert az sokkal nőisesebb, lila-fekete fűző, csipkés felsők, gyönyörű szoknyák, mióta igy öltözöm sokkal több "érdeklődőm" van, és nem a diszkós fajtából, azok inkább elkerülnek:D De egy jó smink is sokat dob.
2008. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Metálos vagyok, de azért én is szeretem a nőies ruhákat. Nálam teljesen hangulatfüggő, milyen ruhát hordok, ma pl. egy sötétbarna fodros gót szoknya volt rajtam, fehér blúzzal. Nyáron nem tudnak rávenni a feketére... Meg aztán nagyon röhejes tud lenni egy állítólagos "trú", aki 40 fokban is bakancsban és hosszú bőrkabátban feszít (láttam már pár ilyen elszánt embert).

De szeretem a gót ruhákat is, a fűzőket pl. nagyon jól lehet kombinálni farmerral, különböző szoknyákkal, de én még trapéz szövetnadrággal is hordom őket. És érdekes: valamiért a diszkós fiúk fintorognak rám (viszonzom az ellenszenvüket), a rockerek viszont rendszeresen megbámulnak, és vigyorognak rám, mint a vadalma...

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy néha teljesen normális, hétköznapi ruhákat is hordok, vagy mi több: csiricsáré alternek öltözöm. Ekkor az szokott történni, hogy a rockerek vagy átnéznek rajtam az utcán, vagy megvető pillantásokat küldözgetnek felém. Az alter fiúk pedig vigyorognak... Még viccesebb a helyzet, mikor a polgári ruhákat a kedvenc zenekarom felvarrójával kidekorált szimatszatyorral párosítom. Azokat az értetlen fejeket látnátok...

Szerintem az emberek túl sok jelentőséget tulajdonítanak az öltözködésnek manapság. :P

2008. szept. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenáron nőcis és rockos akarsz lenni, a gót a legjobb választás. Mondjuk azért nem értem, mert én teljesen nőiesnek érzem magam, és ugyanúgy megnéznek, ha fekete bandás férfipóló van rajtam...


Próbáltál már fekete, nőies felsőket? Ha nem csicsázod, és van rajtad valami tipikus rockos, szerintem bőven elég...

2008. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!