Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vélemény a h&m-es cipőkről?

Vélemény a h&m-es cipőkről?

Figyelt kérdés
strapabíró ? és milyen a méretezése ?Kisebb/nagyobb méret kell belőle, vagy normál méretezés?vagy van hozzá valahol esetleg mérettáblázat ?Rendelni szeretném csak nem tudom eldönteni mekkora kell mert a weblapon nem találtam hozzá mérettáblázatot.és mennyire minőségiek ? Megéri a h&m-ben cipőt venni ? Előre is köszi a válaszokat.

2015. aug. 13. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg, plane mivel az elozo szezonbol valo cipoket harmadaron megveszed 😂 szoval szerintem ne rendelj, oda nem rakjak ki az akciokat. szerintem jok, es csinik es viszonylag strapabirok
2015. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az összes H&M-es feltöri a lábamat, nem tudom miért... Amúgy szerintem annyira nem jó minőségűek, ha veszel is inkább boltban, olcsóbban megkapod, mint rendelve.
2015. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)egy új kollekciós darabot néztem ki és mivel a boltban ez még úgysem akciós,és a legközelebbi h&m-ben átlag nincsenek a legújabb kollekciók,ezért venném neten,csak a méretében nem vagyok teljesen biztos,szerintetek van valami eltérés a normál méretezés és a h&m -méretei között?
2015. aug. 13. 20:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már az oldaláról, és a 37-es 37esnek felelt meg, tehát szerintem normál méretezése van. Illetve papucsom is van onnan, tudom, hogy az nem cipő, de az is normál méret volt.
2015. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, már megrendeltem,remélem jó lesz :)
2015. aug. 13. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normál méretezesu. A minősége meg pont olyan mint az ára, tipikus divatcucc, vagyis egy szezonra szól, ha több évig szeretnéd hordani, akkor ne ott vásárolj. Nekem van onnan csizmám, de én direkt úgy vettem, hogy addig hordom amíg divatos, egy vagy két szezonra, de mar le is kopott az orra, úgyhogy idén mar nem biztos hogy felveszem.
2015. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem volt már több csizmám és magassarkúm onnan, a méretezése szerintem teljesen normális. Szerintem nem rossz minőségűek, de csodát nem kell tőlük várni, viszont jól néznek ki, és egész kényelmesek. Viszont az összes cipőnek nagyon béna csúszós talpa van, erre figyelj oda. Még a téli csizma alján is csak egy pár csík van, semmi tapadása a hóban, tényleg veszélyes. Kövezett helyeken is csúsznak, kivétel nélkül. Egyszer már kínomban rágógumit ragasztottam az egyik csizma talpára, mert nem tudtam megtolni a bevásárlókocsit :D
2015. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a méretezés is fura,a 38as kicsi volt, 39-es nagy. végül megvettem az utóbbit, de nem birom hordani ugy feltöri a lábam.
2015. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
44%
Az ár és a minőség arányosak. Azért igyekezzünk kihasználni az akciókat :D
2015. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!