Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy mellű lányokra, nőkre...

Nagy mellű lányokra, nőkre miért nem lehet normális ruhákat kapni? Nem vagyok nagy darab, csak nagy a mellem, és rengetegen járnak hasonló cipőben, mégsem találok semmit.

Figyelt kérdés

Jóformán csak az elasztikus dolgok jöhetnek számításba, amik ott nyúlnak, ahol kell.

De egy szép, elegáns felső, ruha már nem.

Ma elmentem vásárolni, az egyik üzletben 6, a másikban 4 dolgot vittem a próbafülkébe.

Ami derékban jó lenne, az mellben feszül, de nagyon, vagy ha gombos, akkor nem tudom összegombolni, vagy lyuk van a gombok között, ahol be lehet látni. Pedig a derekam nem olyan vékony, hanem átlagos.

Ha meg olyat veszek, ami mellben jó, az már nagy méret, és a derekamon lóg, hatalmas rám.

A ruhákat imádnám, szeretnék nőiesen ödni.

De ugye ezek többnyire úgy vannak varrva, hogy deréknál össze vannak varrva, tehát ugyanaz az anyag, de külön szabják ki a felső részét és a szoknyát. Már a vállfán látom, hogy ha ezt felveszem, akkor a mellem miatt felugrik az a csík a mell alá, amitől terhes ruhának néz ki rajtam minden ruha.

És mivel már nem vagyok iskolás, hanem dolgozom, nagyon kellemetlen, ha megkérdezik, hogy terhes vagyok-e. Vettem tavaly egy gyönyörű ruhát, nem is volt olcsó, volt rajtam vagy 2x, mert tényleg terhesruhának tűnik.

Szóval egyberuha kilőve, gombos cuccok kilőve, maradnak a színes pamut atléták, amiket amúgy szeretek, de irodába talán nem nyerők. A mintás pólókat nem szeretem, mert az nekem inkább sportos, meg tizenévesekre való.

Akik hasonló cipőben járnak, milyen megoldást találtak, ha találtak egyáltalán?



2015. aug. 17. 19:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%
1-es,vagyok,ugyanúgy kapom a priviket,mint te.Szerintem a "mekkora a melled?" nem nevezhető normális,diszkrét ismerkedés kezdeményezésnek.De tudjátok mit perverzek?Akkora,mint Pamela Andersonnak,csak az enyém igazi!(sosem fogtatok ekkorát életetekben,ès ezután sem látok rá esélyt!)
2015. aug. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
ennyi érzékeny nagymellűt:)
2015. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
valószínű eleve bennük van az elutasítás a gyermekkori csúfolások, és a felnőttkori "csak a mellem érdekli" férfi kalandjaik miatt... nem egyszerű eset az igazán nagymellű nő. Ezekkel a női lelki gondjaikkal meg kell küzdeni az igazán lelkes és kitartó férfinek.
2015. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nekem ilyen lelki gondjaim nincsenek, csak ruhás gondjaim. amikre eddig 1 üzlet nevet kaptam, pedig 10 válasz is van már.
2015. aug. 18. 13:51
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem irtad le hol lax, honnan tudhatnam akkor hova kuldjelek ahol talalsz megfelelot. lol
2015. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
csak üzlet nevet mondj, ha tudsz, de ha tudnál, már írtál volna.
2015. aug. 18. 14:55
 17/18 anonim ***** válasza:
25%
a másik meg, hogy a murphy törvény alapján a nagymellű nők párjait 80% ban pont nem érdeklik a mellek. Fura ez a világ...
2015. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szűcs Éva Divatoldala :)
2016. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!