Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Oda vagyok a pop-rockért....

Oda vagyok a pop-rockért. Hogyan oltozhetek, mi fér még ebbe bele?

Figyelt kérdés
hat igazabol en oda vagyok a pop-rockert .... Rihanna .... Meg a baratok - kozbol Csifo Dorina - bár o mar rock-os. igazabol ugy szeretnel oltozkozni amiben jol erzem magam es masok sem bamulnak meg , nem mondjak ram hogy na ez rock-os. en nem szeretem az a kemeny rockot , inkabb csak a stilusa tetszik . igazabol hogyan , mit viselhetek ahhoz hogy olyan "Rihannas " vagyis pop-rockos legyek ? a nadraglancert , es azert a bizonyos fekete halos - kesztyuert odáig vagyok :) ........ :) mi az ami " belefer " meg a pop - -rock stilusaba ?
2008. szept. 7. 00:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Hát abba már minden belefér, azt hordd ami tetszik... Csifo izének meg semmi köze a rockhoz.
2008. szept. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%
Rihannának lenne köze a rockhoz ? Jesszus! Amugy ha a példaképeid megvannak, öltözz úgy, mint ők! Másold le Rihannát, az aztán már maga a pop-rockXD De szimpatizánsokat ne nagyon várj, mert PUNKOK MEG A ROCKEREK hánynak a magadfajtától!
2008. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hat utolso hozzaszolo kicsit tapasztalatlanka vagy ... Rihannanak mi koze a rockhoz?! o a legnagyobb pop- rock enekesno cimere palyazik.... szoval ne irj olyant amivel tisztaban se vagy ...
2008. szept. 7. 10:07
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Rihanna egy ribanc, télleg ninc sköze a rockhoz.

Am te már leírtad h mi tetszik neked, hord a láncos övet és a hálós kesztyűt, és érezd jol magad. Vagy vegyél magassarkú tornacsukát(nekem az van, és imádom)

2008. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
17%

bazzeg hallgassatok már Rihannát!!! az pop-rock, de mindegy. már a hangzásból is kiderül.


Úgy öltözz ahogy neked tetszik, legyen saját stílusod, ne nézd h mások mit hordanak, azt vedd fel ami jól áll! :)

2008. szept. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Én punk vagyok ugyhogy kössz nem hallgatnék inkább Rihannát :DD Mer szégyen h a "rock" szó szerepel az ő stílusában :DDd Ó hogy szabadulnál be egy pogóba és taposnák agyon a magamfajta "tapasztalatlanka" emerek a fejedet...pop-rockk...:DDD Ezen marha jót nevettünk...
2008. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Már ne haragudjatok de Rihanna nem r'n'b énekesnő? Én úgy tudom, nah mind1 :D
2008. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Úgy öltözöl ahogy akarsz, ahogy jól érzed magad. Én tényleg szeretem a rockot (és nem rihanna és egyéb nyalánkságok tartoznak ide...) de egyáltalán nem látszik rajtam. Van 1 egész szöges övem húú :D Necckesztyűt meg már inkább gótosnak mondanám, de ha tetszik hordd csak, sztem is szép.

És egy rocker társaságba tényleg ne emlegesd rihannát, mer tjobb esetben csak kiröhögnek (annyi köze van a rockhoz mint hellokittynek a death metálhoz..)

2008. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
akkor melyik stilust kepviseli a Rihanna ? ezt aruljatok mar el ...
2008. szept. 7. 15:45
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

rihanna r'n'b... de mindegy. ROHADTUL semmi köze a rockhoz:/

mondd, hány éves vagy? lehetsz vagy 11-12.

de IGAZI rockerek társaságában ne említsd rihannát, mert te fogsz rosszul járni. xD

amúgy jót szakadtam a kérdéseden.

2008. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!