Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudom megállapítani...

Honnan tudom megállapítani egy roshe runbol hogy replika-e vagy nem?

Figyelt kérdés
Van köze ahhoz hogy a cipő fűzője sima fekete vagy fekete fehér

2015. aug. 18. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
nem azon mulik, letezik mindketto fele fuzos eredetiben. kep alapjan szinte lehetetlen megallapitani a kulonbseget. ha a kezedben van egy hamis es egy eredeti, akkor meg lehet mondani, de anelkul nagyon nehez. ha rendelni akarsz, akkor mindenkeppen az alacsony ar a legarulkodobb jel, ha magyar cegtol rendelsz. kulfoldon 70 dollartol lehet mar kapni roshe runt, ami jelentosen olcsobb mint itt, de ha 70 alatt jutnal hozza, akkor nagy valoszinuseggel hamisat veszel.
2015. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14ert rendeltem az egyik ismerősömön keresztül és elvileg amerikaból hozzák
2015. aug. 18. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor lesz egy hamis roshe run-od :)

Amerikaban se kapod meg 70 dollar alatt, ami nagyjabol 20 ezer forintnak felel meg, ellenben az itten 28ert amiert lehet kapni itthon.

2015. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat koszi a segitseget nekem akkor azt hazudtak eredeti
2015. aug. 19. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
de amugy latszatra semmi kulonbseg nem lesz :) kutya se fogja eszrevenni, h ha hamisat hordasz. en is elgondolkodta rajta, h megerei-e 27ezerert az eredeti vagy vegyek-e inkabb egy hamisat...aztan vegul az eredeti mellett dontottem
2015. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!