Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha egy lánynak kevés...

Ciki, ha egy lánynak kevés ruhája van?

Figyelt kérdés

Sajàt keresetböl vásárolok, ezért nagyon vigyázok a pénzre, csak azt veszem meg, amibe már a boltban beleszeretek.

Ennek következtében sokkal kevesebb ruhám van, mint a kortársaimnak.

Sokaktól olvasom itt, hogy 140 nadrág, 60 szoknya, 25 magassarkú...

Nekemvan 11 nadrágom, 1 szoknyám, 4 egyberuhám, pár felsöm...

21l


2015. aug. 25. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Egy átlagos fiatalnak kb annyi ruhája van mint neked, akinek 140 az meg szeret nagyot mondani, de annyi ruhához már külön szoba is kéne.
2015. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kevés ruhám van, de bőven elég ahhoz, hogy minden nap felöltözzek.

2 hosszú nadrágom

2 rövid nadrágom

Kb. 8-10 pólóm/felsőm, és mellé 4-5 olyan felsőm, amit rá veszek, pl: blézer, farmerdzseki, vagy ing.

Van egy fekete, és egy drapp Converse cipőm, meg egy barna bakancsom.

+egy tavaszi, és 2 téli kabátom.


Ezeket hordom tavasszal, nyáron, télen, ősszel.

Én csak röhögni tudok azokon, akik írogatják itt, hogy van vagy 30 felsőjük, és ötszáz cipőjük...vagy csak füllentenek, vagy elkényeztetett p*csák, vagy a bőrük alatt is pénz van.

2015. aug. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felsőből van rengeteg, mert anyukám enyhén turkálófüggő és megvesz kb. mindent amit méretben jónak gondol rám. Ezek kb. 300-500 Ft-os tételek, de már ez is idegesítő, mert vagy 30 felsőm van ami nem igazán tetszik, de azért rendben van, így nem veszek olyat ami tényleg tetszene. Így hiába van sok ruhám, mégis mindig ugyanazt a párat hordom ami a leginkább tetszik, férni meg alig lehet tőle.
2015. aug. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 11 nadrág sehol nem mondható kevésnek! :D

Ha nadrágos típus vagy,akkor szoknyából sem kell sok :)

A 4 egyberuha úgyszint nem kevés,hisz az egy kicsit különlegesebb :D A pár felső,meg pont annyi,hogy válogatni tudj gondolom :)

2015. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval.

Egyáltalán nem ciki vagy gáz. 140 nadrág túlzás,szóval nem mindig kell hinni az olvasott dolgoknak.Ha meg jól érzed magad a bőrödben ennyi ruhával,akkor mi számít még?:)

2015. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!