Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez gáz?

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Szerintetek az ciki, ha egy ilyen cipőt: [link] felveszek egy ilyen zoknival: [link] ?

2015. aug. 26. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mivel a cipő "bebújós része" (hogyishívjákezt?) Elég széles, így a zokni valószínűleg eléggé kilátszik, és ez egy kicsit fura.

Inkább próbáld ilyen titokzoknival, vagy harisnyával!

2015. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, rossz a link:)

[link]

Szóval a lényeg az, hogy mostmár szinte bárhol lehet találni, és elég olcsó, pár száz forint

2015. aug. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp olyannap vedd fel amit a 4es válaszoló linkelt. Az titok zokni amit te linkeltél az pedig bokazokni.

Tényleg szinte mindenhol lehet ilyet kapni olcsó is, harisnya is van ilyenben szóval könnyen megtalálod a neked megfelelőt.

2015. aug. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Volt már titokzoknim, csak eléggé zavart, hogy szorított. Lehet, hogy csak kicsi volt a mérete...

Ha legközelebb látok titokzoknit, akkor veszek :) koszi a tippet!

(Honnan vegyek szerintetek?)

2015. aug. 26. 19:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a kínaiban vettem tegnap három pár titokzoknit, egy pár 200 ft volt. Nem szorítja a lábamat, tök kényelmes.
2015. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban néz ki, ha nem látszik ki a zoknid, ezért én is azt ajánlom, amit linkben mutattak, de gáznak se gáz, ha így veszed fel, amit te mutattál zokni sem olyan nagy :)

És inkább kényelmes legyen, mint esztétikus!

2015. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!