Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tehetnék lányosabbá egy...

Hogy tehetnék lányosabbá egy olyan összeállítást, amiben bandás póló van rajtam?

Figyelt kérdés

Amúgy teljesen lányos lány vagyok, rengeteg szoknyát hordok, meg sminkelek is, viszont van egy banda, akik nem csak egy banda (számomra). :D Bár még annyira nem aktuális, mert nincs pénzem jelenleg a fölsőre, de majd szeretnék venni egy pólót, viszont az az egyik legnagyobb problémám az ilyenekkel, hogy nem illenek a stílusomhoz, mert túl fiúsak, viszont mégiscsak a legkedvencebb bandám, meg életem szereélme az énekesük, szóval... Oké, fangirling vége. Bocs.

Mindjárt linkelek egy GIF-et a fölsőről, az az eleje, ahol a logó van, és az a hátulja, ahol Alex neve: [link]

Szóval ja, a kérdés adott. Mivel tudnám lányosabbá tenni az összhatást? (Ruhadarabok, kiegészítők, smink, stb)



2015. aug. 26. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ehhez is felvehetsz szoknyát, pl betűröd. Csak akkor ne tornacipőt vegyél hozzá. Esetleg befonhatod a hajad, az is kicsit tompít a hatáson, vagy valami hasonlóan lányos hajstílus. Egy szép fülbevaló, gyűrű is feldobhatja, vagy esetleg kifestheted a körmeidet valamilyen lányos színnel. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, ami még jól nézne ki ehhez, remélem, hogy tudtam segíteni.
2015. aug. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ötleteket írtál, köszi. :) Annyi, hogy a hajam túl rövid ahhoz, hogy befonjam sajnos :/ (Nem azért, mert levágattam, hanem azért, mert egyszerűen nem nő, mellig ér kb.) Sose hordok szoknyát tornacipővel. :D De lehet, hogy pont ez a baj. Van egy fekete skater skirt-öm, amihez menne is a fölső, csak valahogy mégsem tudom elképzelni balerinával, mert... nem is tudom. Bár amikor már lesz pénzem a fölsőre, akkor valsózínűleg ősz/tél lesz, szóval még bokacsizmával jó lehet. :)
2015. aug. 26. 22:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Blézerrel, csőfarmerral és egy telitalpú cipővel vagy bokacsizmával.
2015. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoknyába betűrve vagy szűk szárú nadrággal, blézerrel, lányos cipővel, vmi hosszú nyaklánccal (vagy ha nem baj, hogy picit lelóg, vmi csajos statement nyaklánccal). De már az is dob sztem rajta, ha jól meg van csinálva a hajad és szépen ki vagy hozzá sminkelve.
2015. aug. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
cicásan kihúzott szemek, hosszú festett köröm, ha elég dögnek érzed magad akkor combzokni akár shorttal akár ceruzaszoknyával [link] de persze ehhez kell egy bizonyos testalak ;)
2015. aug. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!