Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ciki a New Yorker?

Miért ciki a New Yorker?

Figyelt kérdés

Németországban élek. Itt nem csak a 10-15, hanem a 20-25 évesek is gyakran öltözködnek innen.

Legutóbb egy nagyon jó fekete hosszúujjút vettem átszámítva 2000Ft-ért, egy jó anyagú szoknyát 3000ért...nem leárazva.

Itteni fizuhoz képest (minimálbér 360 körül) aprópénz.


Akkor miért ciki a New Yorker?


Vagy Magyarországon más a kínálat?


2015. aug. 27. 23:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg a melltartóik gyönyörűek
2015. aug. 27. 23:34
 2/8 10inchhero ***** válasza:
100%
sose hallottam még, hogy ciki lenne. Bár férfi körökben senki nem kérdezi meg, honnan van, de én is ott veszek pólókat, mert olcsó (1900-2500) és jobb minőségű, mint sok "márkás". (ugyanezért veszek sok zenekaros pólót is, + azoknak van jelentése személyes is, állítólag az is ciki, és?)
2015. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, sőt... Honnan veszed ezt? Itt sem a 10-15 évesek öltözködnek onnan... Van olyan ismerősöm, aki konkrétan csak onnan veszi a cuccait, pedig már felnőtt és gazdag. Mert amúgy szerintem kicsit sem olcsó hely, lehet más a kínálat, nem tudom...
2015. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki.
2015. aug. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még erről hogy az lenne. És tényleg lehet jó áron kifogni holmikat, de összességében szerintem valóban nem olyan olcsó, persze mihez képest, én 23 leszek, egyetemre járok még, kevés pénzt tudok szerezni iskola mellett, szóval egy Zarába már be sem teszem inkább a lábam... de ez relatív amúgy, sokak szerint az sem drága. Én most diákpénztárcához mérten nyilatkozom, és sokkal szívesebben vásárolok New Yorkerben, mint valamelyik agyonflitterezett, csillogós kínaiban, mert azok ízléstelenül szét vannak giccselve. (a melltartók tényleg baromi szépek, és sokszor csak itt kapok elég kicsi méretet szóval ja, ezért külön pluszpont)
2015. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 30 éves vagyok, még is sokszor találok jó cuccot a new yorkerben, sőt szerintem az üzlet egy része nem is való 10-20 éveseknek.

Szerintem nem ciki.

2015. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem hallottam még azt, hogy ciki.

Viszont szerintem pont, hogy inkább a fiatalok stílusa van ott.

Az már más kérdés, hogy a minősége, főleg a női ruháknak elég gyatra az utóbbi időkben. Persze nem minden.

2015. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki, viszont szerintem nagyon drága. Legalábbis én nem szoktam ott olcsó cuccokat látni az alapdarabokon kívül. Nem igazán éri meg.
2015. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!