Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gúnyoltak ki tegnap...

Miért gúnyoltak ki tegnap este az utcán?

Figyelt kérdés

Tegnap sortban és pólóban baktattam az utcán. Pocakos, kerek arcú fiatal srác vagyok. Szembejött három huszonéves fiatal fiú, parfümfelhőben, ingben, hosszúnadrágban. Elkezdtek velem kötekedni: - Hé haver, gömbölyű pocakkal rövidnadrágot veszel fel? Ilyen rövid sortban járkálsz dagi létedre? Ilyen pocakhoz sortot húzol fel? -

Olyan volt, mint egy vesszőfutás, igyekeztem minél gyorsabban lépkedni, de még sokáig kiabáltak utánam.



2015. aug. 30. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nincs saját életük, és önbizalomhiányosak, ezt kompenzálják azzal, hogy másokat b szogatnak. Nem kell a szívedre venni. :)
2015. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Élettelen senkik, akik erre izgulnak.

Ne foglalkozz velük :)

2015. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Megmonodm őszintén a pocakos, kerek arcú alapján nem tartanálak vonzónak, ha úgy nézel ki, ahogy elképzelem, de mikor írtad, hogy három - huszonéves - parfümfelhő - ing - hosszúnadrág, akkor már épp csak az hiányzott oda, hogy a telefonjukon meg ment a kis grófó vagy ki. Az ilyen csoportosan mászkáló sukár gyerekekkel nem kell foglalkozni. A saját nyomorékságukat kompenzálják a kilométeres parfümfelhővel, meg azzal, hogy beszólnak másoknak, de akkor és csak is akkor, ha többen vannak, vagy ha nincsenek többen, akkor vagy 4x akkorák, mint akinek beszóltak, de legalábbis úgy látják, hogy biztos útjuk van az elfutáshoz, ha nem jönnek össze a dolgok. Igazi nyomorékok csak ők épp nem tudnak róla, és nem értik, hogy miért nem tartja őket királynak az egész világ, mikor ők annyira sukár csávók és ez szerintük annyira látszik is.
2015. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, csordában sokkal bátrabbak, azért mertek megfordulni és utánam jönni még kb. 300-400 métert, miközben folyamatosan ordítottak, hogy "Hé, szép combú! Hány forintért simogathatom meg a vaskos combjaidat? Hé, Mr. Sexy Legs! Mikor indulsz újra lábszépség-versenyen? Hé, dús combú! Hol vetted ezt a kis szexi sortot? Hány XL-es a sortod? 9XL-es vagy 10XL-es?"
2015. aug. 30. 14:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Vissza kellett volna nekik szólni, hogy hm, mi ez az illat, Eau de Pottyantós?
2015. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tehetnél fel képet hogyan voltál, mert így lehetne véleményt adni.
2015. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ttp://kepfeltoltes.hu/view/1508h30/Maciarc_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2015. aug. 30. 15:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Rossz a link.
2015. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
2015. aug. 30. 15:37
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát a nadrág az elég rövid, szerintem egy vékony srácon is ugyanúgy hülyén néz ki egy ilyen forrónaci. De megszólni/beszólni nem volt joguk, senkinek semmi köze hozzá, hogy ki mit vesz fel. Ennél ezerszer hülyébb öltözeteket is láttam már az utcán, mégsem szóltam be nekik.
2015. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!