Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót vehetnék...

Milyen melltartót vehetnék fel mély dekoltázsú ruha alá?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ruhát, aminek elég mély a dekoltázsa (V alakban) elöl és hátul is. A normál melltartóval hülyén állt. Elöl kilátszott a csipke, hátul a kapcsolója. Tanácstalan vagyok, milyen melltartót illene felvennem eme ruha alá. A szilikon hátú úgy tudom már nem divatos és ciki. De a textil hátú meg komplett kilátszik. Felvettem melltartó nélkül is, de kellemetlenül éreztem magam benne, mivel nem szivacsos és átlátszott mindenem...Mi nézne ki jól alája szerintetek? Vagy szétnyirjak esetleg egy melltartót és belevarjam a kosarat a ruhába? Szombaton meg kell jelennem ebben a ruhában...

2015. aug. 31. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mellbimbó tapasz! Pár 1000 Ftért lehet rendelni, és megold minden ilyen jellegű problémát :)
2015. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Én ezt pont tegnap láttam, remélem segít:

https://www.youtube.com/watch?v=IpOgmHKzmS0

2015. szept. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Miért lettem lepontozva? Teljesen normális választ adtam :(
2015. szept. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Varrj szivacsot a ruhába, a mell részhez :) pl kiteszed egy másik ruhából, vagy veszel egy szivacsos toppot és abból varrod át :)
2015. szept. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen ruhákhoz nem lehet melltartót húzni.

Én is a mellbimbót tüntetném el valahogy, hogy ne látsszon át.

Szivacsot varrni egy ruhába? Hát szerintem ahhoz azért érteni kell. Ha nem vagy profi, nagyon gáz lehet a végeredmény.

2015. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2015. szept. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Az ilyeneket melltartó nélkül szokás hordani. Ha kellemetlenül érzed magad, akkor varrja a ruhába szivacsot vagy viselj mellbimbó tapaszt, esetleg azokat az öntapadós melltartókat, bár azok alatt könnyen megizzad az ember és akkor leesik.
2015. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2015. szept. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2015. szept. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bimbotapasszal jó lesz. Bevált kényelmes nem esik le
2015. szept. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!