Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet eltűntetni a...

Hogyan lehet eltűntetni a ruhából az izzadságszagot?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy inget, amit előzőleg egy igen izzadós valaki próbálhatta fel. Hazavittem, kimostan, de éreztem a szagot. Utána újból kimostam, megdörzsöltem mosószerrel, majd venish szappannal, öblítőbe tettem és még mindig érzem azt az erős izzadságszagot. Hogy lehet ezt eltűntetni?
2008. szept. 8. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt nehezen tudom elképzelni, hogy egy alapos mosás után még mindig izzadtságszaga van a ruhának... Nem magának az anyagnak van fura szaga?

Ajánlani tudom a kék Tomi kristály gél-t, nagyon intenzív az illata, és tartós. Egy próbát megér.

2008. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Eleg fura, hogy meg mosas utan is megmaradt a szaga.

Nem lehet, hogy szamodra annyira kellemetlen volt, hogy mar eleg ranezz es ugy erzed mintha szagos lenne? En voltam mar igy valamivel. Mosas utan tedd oblitobe es hagyd benne jo sokaig, lehetlen hogy utana is szaga legyen, ha megis akkor az anyaggal lehet valami.

2008. szept. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, sajnos magába az anyagba van a SZAG! Csak ott a hónaljrészben. Megszagoltattam a családdal is, mert én is ezt gondoltam, hogy már tuti odaképzelem azt a bűzt. Még soha nem jártam így, nem hiszem el, hogy nem lehet valahogy eltűntetni. Teszek még egy próbát megpróbálom beáztatni vagy nem tudom. Pedig annyira jól néz ki az ing :)

Köszi a válaszokat!

2008. szept. 8. 16:51
 4/6 A kérdező kommentje:
Feladom, kimostam vagy 5x, ebből kétszer géppel, büdös, egyszerűen nem jön ki a szag. Kidobom, ez a megoldás!
2008. szept. 15. 13:10
 5/6 anonim válasza:
0%
Mosd ki!!!!!!
2008. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vidd vissza
2011. ápr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!