Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A boglárka szalonba kell...

A boglárka szalonba kell időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam valakitől, hogy elvileg oda nem, bár kétlem. És úgy még bejutok ha aznap délelőtt telefonálok(a biztonság kedvéért)?
2015. szept. 2. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Erre a szalonra gondolsz? Ide előre kell időpontot egyeztetni telefonon.


[link]

2015. szept. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem. a szalagavatós ruha miatt kérdeztem
2015. szept. 2. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, bocs. :) (#1 vok.)


Megtaláltam a honlapon, az Általános Foglalási Tudnivalók alatt:


Be kell jelentkeznem, ha szeretnék nálatok szalagavatós ruhát próbálni?


Nem kell időpontot kérned. Várunk szeretettel nyitva tartási időn belül.

2015. szept. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont 1 éve voltam. Szalagavatóhoz nem kell időpont. Odamész, becsöngetsz. Kinyitják az ajtót és megkérdezik, mikor lesz a szalagavatód. Ha nem tudsz még dátumot, be sem engednek. Ha igen, akkor üldögélsz egy kicsit a "váróban", átveszed a cipőd egy papucsra (ki vannak rakva) és várod, hogy behívjanak.

Nagyon kedvesek, nekem csak pozitîv tapasztalataim vannak velük. Fútószalag az egész, mégsem éreztetik veled, hogy gyorsan kellene döntened.

Ha van kérdésed a továbbiakról, szívesen válaszolok :)

2015. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) azt tudom, hogy nem lehet fotózni, de ha mondjuk a barátommal megyek a véleményét megkérdezhetem a ruháról, ugye? És amúgy mennyire tanácsos csoportosan menni?
2015. szept. 3. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Én lefényképeztem magam a ruhában, senki nem mondta, hogy ne lehetne :) Nekem azt mondták, hogy 1, max 2 kisérőt vigyek magammal. Se a váróban, se bent a próba"teremben" nem fértünk volna el, ha mindenki egy egész csapatot visz. Amit amúgy se ajánlok, ugyanis mindenkinek más a véleménye, mindenki másik ruhára szavaz, téged meg elbizonytalanítanak. Én csak a legjobb barátnőmet vittem, de igazából rá se hallgattam.
2015. szept. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huu az szuper!:) köszönöm az infókat! Én a barátommal megyek, de szerintem ugyan ez lesz :D
2015. szept. 5. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!