Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel színházba?

Mit vegyek fel színházba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Oktoberben megyek a Budapesti Erkel- színházba és nem tudom mit vegyek fel. Előre is köszi a válaszokat.

12-lány (nem sokára 13) :D



2015. szept. 6. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Időjárástól is függ, nem tudni, milyen lesz akkor az idő... De akár egy egbyeruha kardigánnal vagy egy szebb felső/blúz elegánsabb (nem farmer) nadrággal/szoknyával megfelel.
2015. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem felvehetsz pl. egy színes vagy fekete egyberuhát és azt feldobhatnád egy kihívóbb nyaklánccal akár egy blézerrel is,egy balerina cipővel(Bár ez időjárás kérdése). Vagy egy elegánsabb blúzt farmerrel,egy elegánsabb pulcsival,balerina cipővel.

[link]

[link]

2015. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szépek a linkelt ruhák, de a világoskék farmer helyett - ha már farmer, akkor - feketét vagy sötétkéket vennék.


Az Erkel amúgy nem a legszigorúbb ilyen szempontból, oda belefér a lazább elegancia is. :)

2015. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D :D
2015. szept. 10. 16:12
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

ez jó? pl valami fekete boleróval?

2015. szept. 15. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem látszik a kép. Használd a képfeltoltes.hu-t vagy valami regisztráció nélkül használható oldalt.
2015. szept. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2015. szept. 16. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajjaj, nekem ez sem látszik...
2015. szept. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!